Superman v horore? Zvrátený film Brightburn od režiséra Strážcov Galaxie sa ukazuje v novom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Síce sa tu ako prvý superhrdinský horor predstavoval film Noví mutanti, vzhľadom nato, že tento sa projekt vôbec dopredu neposúva, predbehne ho iný snímok, o ktorom sme doteraz ani nič nevedeli. Reč je o filme Brightburn, o ktorý sa postaral režisér a scenárista filmov Strážcovia Galaxie, James Gunn.

Ak sledujete pravidelné filmové novinky, viete, že Gunn si v posledných mesiacoch prešiel mnohými ťažkými situáciami. Kvôli starým tweetom, v ktorých Gunn vravel vtipy, ktoré sa dotýkali homofóbnych tém, bol vyhodený z práce na projekte Strážcovia Galaxie 3.

Ak ste si ale mysleli, že to značí koniec Jamesa Gunna v Hollywoode, mysleli ste si naozaj zle. Gunn momentálne prešiel na druhú stranu komiksov pod značkou DC a pripravuje reštart tímovky Suicide Squad. Ešte pred tým však produkoval superhrdinský horor Brightburn, ktorého nový trailer si môžete pozrieť vyššie.

Pôjde teda o podobný príbeh, aký ste mohli vidieť pri Supermanovi, len bude oblečený do hororových šiat. Takýto nápad má teda veľký potenciál na úspech. V hlavnej úlohe sa predstaví herečka Elizabeth Moss (The Handmaid’s Tale). Na režisérsku stoličku sa posadil David Yarovesky, pre ktorého pôjde o debutový snímok. Slovenskú premiéru film zažije už 16. mája.

Čo hovoríte na túto hororovú verziu Supermana? Má podľa vás film potenciál na úspech? Prajete ho Jamesovi Gunnovi? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -