Skupina Bring Me The Horizon vydá nový singel “Parasite Eve” ešte tento týždeň

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bring Me The Horizon vydá nový singel

Metalcorová hudobná kapela Bring Me The Horizon vydá tento týždeň očakávaný singel. V minulosti spolupracovali napríklad na soundtracku hry Death Stranding, ku ktorej vydali úspešnú skladbu „Ludens“. Počas karantény kvôli koronavírusu začali práce na novom štúdiovom albume, pričom túto cestu dokumentovali pomocou krátkej video série na YouTube.

Fanúšikovia si ihneď obľúbili skladbu „Parasite Eve„, na ktorej pracovali práve počas karantény. Z toho, čo sme zatiaľ počuli, sa vrátia späť ku koreňom tvrdšej hudby. Väčšinu stálych fanúšikov totiž sklamal fakt, že sa na posledných dvoch albumoch vydali popovejšou a elektronickejšou cestou. Nový singel chceli vydať už skôr, no preložili ho kvôli nepokojom v Spojených štátoch.

Bring Me The Horizon
Zdroj: facebook.com

Namiesto 10. júna sa tak skladby „Parasite Eve“ dočkáme vo štvrtok, 25. júna. Veríme, že nám skupina už čoskoro prezradí viac podrobností o ich pripravovanom albume, vrátane dátumu vydania. Pokiaľ si chcete pozrieť ich videá z karantény, tu nájdete prvú a druhú sériu.

Ste fanúšikmi kapely BMTH a tešíte sa na ich nový singel? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -