Brooklyn Nine-Nine sa nielenže vracia, ale ešte aj dostáva viac epizód!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Brooklyn Nine-Nine dostáva viac epizód!

Ešte prednedávnom išlo len o novú komediálnu novinku. Teraz už je z neho jeden z najväčších komediálnych hitov v USA. Tento fakt potvrdili fanúšikovia, ktorí seriál Brooklyn Nine-Nine po jeho náhlom zrušení pred pár mesiacmi svojimi petíciami dokázali dostať späť do vysielania. Tentokrát len na inej stanici a so zníženým počtom epizód.

Stanica NBC, ktorá seriál odkúpila je však očividne jeho kvalitou očarená a pôvodných 13 epizód oficiálne navyšujú. Síce to teda stále nebude toľko ako pri doterajších sériách, tento rok sa môžete tešiť až na 18 nových epizód z okrsku 99. Séria tak bude mať len o štyri diely menej ako doteraz, čo asi každého fanúšika neskutočne poteší, keďže ide v podstate o mesačné predĺženie.

Brooklyn Nine-Nine sa vráti skoro s plnou sériou
Brooklyn Nine-Nine sa vráti skoro s plnou sériou; Zdroj: time.com

Brooklyn Nine-Nine si teda na stanici Fox držal naozaj dobrú sledovanosť. Určite sme zvedaví, ako sa im bude dariť v novom prostredí. Takéto novinky môžu byť však znamením len toho najlepšieho. Ak by sa teda na stanici udržali aspoň ďalších päť sérií, nepochybne by sa zaradili medzi najúspešnejšie komediálne seriály všetkých čias, kde treba podotknúť, že ich nie je veľa.

Brooklyn Nine-Nine teda patrí medzi tých, ktorým sa podarilo prežiť túto ukrutnú tohtoročnú seriálovú vraždu. Tvorcovia nám sľubujú, že pre šiestu sériu majú pripravené naozaj skvelé veci a že sú v novom prostredí šťastní. Čo sa týka stanice Fox, tam si musíme len počkať na to, čím sa rozhodli túto show nahradiť. Ako však Fox poznáme, ak z toho hneď nebude hit, dlho sa vo vysielaní neudrží. Kto vie, možno ešte budú predanie Brooklynu ľutovať.

Tešíte sa na návrat policajtov z oddelenia 99? Ste radi, že tento seriál neskončil predčasne a že sa dočkáme v podstate plnej šiestej série? Bude podľa vás show na novej stanici úspešná? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -