Bruce Willis a Hayden Christensen sa objavujú bok po boku v prvom traileri na akčný thriller First Kill

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vyzerá to tak, že Hayden Christensen ma podľa všetkého len jeden jediný výstrel. Napovedá tomu plagát, ktorý sa konečne ukázal verejnosti. Tento akčný thriller je najnovším dielom režiséra Stevena C. Millera, ktorý nedávno dokončil dlho očakávaný projekt Plán úteku 2: Hádes. Preto sa mohol pustiť do niečoho nového, kde bude už po tretí krát spolupracovať s hviezdou ako je Bruce Willis. Prvý krát to bolo pri filme Extrection a druhým bol film Marauders. Tento krát si pre nás pripravil niečo nové z horského prostredia s názvom First Kill!

O čom to bude?

Nikdy nie je neskoro. O tom bude aj tento príbeh, v ktorom sa Will (Hayden Christensen) bude snažiť opäť urovnať vzťahy zo svojim synom Dannym (Ty Shelton). Preto vezme svoju rodinu na lovecký výlet do chaty, kde vyrastal. Ale žiaden úsmev netrvá večne. Nevinný oddych sa mení v momente, kedy narazia na skupinu zlodejov a stanú sa svedkami vraždy. V tom momente je Will svedkom únosu vlastného syna. Môže ho dostať naspäť, avšak musí splniť úlohu, ktorú dostane. Pomôcť zlodejom vyhnúť sa policajnému šéfovi (Bruce Willis) a dostať ukradnutú korisť do „bezpečia„. Ak to splní, svojho syna dostane naspäť, no jednoduché to mať určite nebude.

Vedľajšiu úlohu si zahrá herečka Megan Leonard, ktorá stvárni Willovu ženu Lauru. Taktiež sa vo filme objaví herec Gethin Anthony, ktorý si zahral hlavného únoscu (Levi Barrett) spoločne s Tylerom Jon Olsonom (Tom) a Shea Bucker ako Charlie. Štúdio stanovilo dátum premiéry na 21. júla a postavia sa nemalej konkurencii. Objaví sa totižto očakávaný film zo štúdia Paramount, Dunkirk. Druhým v poradí bude Girls Trip zo štúdia Universal a ako posledným bude najdrahší film v histórii francúzskej produkcie,  Valerian and the City of a Thousand Planets. Avšak vyzerá to tak, že First Kill nedosiahne široké vydanie na striebornom plátne, ale tento fakt ešte nebol potvrdený.

Film vyzerá naozaj zaujímavo, ale veľké šance od verejnosti na úspech nemá. Ak by však dokázal prekvapiť, bol by to určite obrovský úspech. Či sa na film oplatí čakať alebo nie, zistíte po pozretí traileru, ktorý na váš už čaká v článku. Tak ako aj plagát, ktorý určite stojí zato.

Podľa všetkého sa môžeme tešiť na poriadne kvalitný „lov“, zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -