Bryan Cranston odchádza do dôchodku. Avšak, nie tak úplne…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Bryan Cranston odchádza do dôchodku? Nie tak úplne

Internetom prehrmela správa, že herec Bryan Cranston, známy najmä ako Walter White zo seriálu Breaking Bad, odchádza do dôchodku. Podľa všetkého povedal magazínu British GQ, že v roku 2026 končí. Avšak, nie tak úplne.

V mnohých médiách došlo k nedorozumeniu a správu interpretovali s významom, že Cranston nadobro skončí s herectvom po roku 2026. „Chcem chodiť na výlety, zapáliť si oheň v ohnisku a piť víno s novými priateľmi, nie len čítať scenáre,“ povedal herec. Hovoril, že plánuje totálnu pauzu s tým, že na prácu ani nepomyslí a dokonca nebude ani dvíhať telefón.

Mnohí si pod tým predstavovali, že to znamená koniec jeho hereckej kariéry. Avšak, sám Bryan Cranston na svojom Instagrame napísal: „Chcel by som to upresniť. Neodchádzam do dôchodku.

Herec plánuje zaslúžený odpočinok, avšak, ako upresňuje, len dočasný. Túto pauzu začne v roku 2026 po svojich 70. narodeninách, pričom dovtedy ho uvidíme ešte vo filmoch ako Asteroid City, Jackpot, Everything’s Going to Be Great alebo Argylle. Cranstonova prestávka by mala trvať minimálne rok, pričom ju chce využiť aj ako reštart kariéry.

Zdroj: latimes.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -