Bude film Jurský svet 3 poslednou časťou série? Producent v tom má jasno

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Film Jurský park prišiel do kín v roku 1993 a odvtedy začali byť filmy s dinosaurami populárne. Po troch filmoch zo série Jurský park sa asi o 15 rokov začalo voľné pokračovanie s názvom Jurský svet. Po dvoch častiach nás čaká aj Jurský svet 3, o ktorom producent prezradil, či bude, alebo nebude posledným filmom z dinosaurej série.

Môžeme očakávať ďalšie filmy s dinosaurami?

Web Collider sa pýtal producenta filmu Franka Marshalla, či bude nový film aj koncom série a on odpovedal, že nie. K tomu ešte dodal, že to bude „štart novej éry“.

„Dinosaury sú teraz na pevnine medzi nami a ja dúfam, že tu budú ešte nejakú dobu.“

Ak sa pozrieme spätne na prvé filmy, zo série Jurský park bola úspešná hlavne prvá časť. Ďalšie dve časti sa už nevyrovnali ich predchodcovi a bolo vidieť, že záujem o tieto filmy začínal klesať. V roku 2015 s príchodom Jurského sveta sa však záujem o dinosaury u fanúšikov opäť vznietil a Jurský svet patrí k celosvetovo najzárobkovejším filmom.

jurský svet 3 už pozná svojho režiséra
zdroj: usatoday.com

Jurský svet 3

Tretí diel Jurského sveta sa bude volať Jurassic World: Dominion. V tomto filme uvidíme Chrisa Pratta a aj Bryce Dallas Howard, ktorí si už po tretíkrát zopakujú svoje role. Okrem nich však uvidíme aj hercov Sama Neilla, Lauru Dern a Jeffa Goldbluma, ktorých si môžete pamätať ešte z prvého Jurského parku ako hlavné postavy! Bude to teda naozaj zaujímavé, keď ich uvidíme všetkých pokope.

Hercovi Chrisovi Prattovi to veľmi pripomína Avengers: Endgame, ako sa aj vyjadril počas jednej šou v televízií. „Sú v tom takmer všetci. Vyzerá to tak, že sa všetci pôvodný herci z Jurského parku vracajú, a preto mám rovnaký pocit, ako keď Endgame priviedlo všetkých do Marvelu.“ Herca môžeme poznať z Marvel filmov Guardians of the Galaxy a Guardians of the Galaxy Vol. 2, kde si zahral hrdinu Petra Quilla/Star Lorda.

jurský svet 3
Zdroj: wallpapersden.com

Uvidíme niečo nečakané…

Popri piatich už vydaných filmoch sme si zvykli, že dinosaury si žijú na krásnych tropických ostrovoch, kde je teplo. V novom filme nás však čaká zmena. Režisér Colin Trevorrow zdieľal fotku zo zákulisia, na ktorej môžeme vidieť herečku Isabellu Sermon (Maisie Lockwoodová) a okolo nej a natáčacieho štábu taktiež aj veľa snehu. Dinosaury topiace sa v snehu je niečo netypické, ale zas to môže byť naozaj zaujímavá zmena.

O deji tretieho filmu nevieme skoro nič, ale tých pár známych detailov nám ukazuje, že by to mohlo byť niečo veľké. Film nám ukáže nový aspekt dinosaurov, a to ich život medzi nami – ľuďmi. To, ako to naozaj bude vyzerať, si budeme môcť overiť až na ďalší rok v kinách. Film má totižto premiéru naplánovanú na 11. júna 2021.

Tešíte sa na Jurský svet 3 a na ďalšie filmy o dinosauroch, ktoré nám producent Frank Marshall sľubuje? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: comicbook.com, fiz-x.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -