Bude Luke Skywalker v Epizóde IX?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

1to by už v dnešnom svete nevedel, kto je Luke Skywalker. Hrdina, ktorý obnovil mier v galaxii „far far away“ je určite hlavným lákadlom na nové diely. Vlaňajší marketing bol veľmi prefíkaný, Luka nám v trailery vôbec neukázali a každý myslel, že je to iba skvelý ťah. Nuž, smutná pravda bola, že Luke vo filme skoro vôbec nebol. Vidíme ho na skale 20 sekúnd a koniec, pokračovanie nabudúce. Je teda jasné, že v Epizóde VIII ho uvidíme oveľa, oveľa viacej. No mnohí fanúšikovia, síce netrpezlivo čakajú na príchod nového dielu, už rozmýšľajú, či Luka náhodou v osmičke neuvidia naposledy. Pamätáme si predsa, čo sa stalo Hanovi Solovi, postihne Luka rovnaký osud?

Epizóda VIII je už dotočená

To znamená, že herci a štáb už majú pokoj a môžu si užívať života. Samozrejme, dávať pozor aby niekomu niečo o novom filme nepovedali. Film sa teda nachádza v postprodukcii a všetko už má v rukách režisér Rian Johnson. Ešte keď sme pri Epizóde VIII, rýchlo iba spomeniem, že názov je ešte neznámy a Daisy Ridley sa vyjadrila, že zatiaľ sa odhalenie názvu neplánuje. Avšak ešte stále sa nikto nevyjadril k videu, ktoré pred pár mesiacmi zachytilo „údajný“ názov: Fall of Resistance.

Ale späť k Lukovi. Jeho predstaviteľ Mark Hamill zavesil na facebook a twitter video, v ktorom si oholil svoju old Luke bradu. Veľa ľudí sa hneď poplašilo, že to znamená, že už ho viacej neuvidíme. Títo ľudia asi zabudli, že brady dorastajú. Na jeho tweete bol najzaujímavejší popisok: „Svoju bradu som nevidel od 15. Mája; #pápa brada (teda až do Epizódy IX). To by teda mohol byť taký malý spoiler a Luka by sme si mohli užiť aj v deviatej epizóde. Samozrejme, otázku či v Epizóde VIII umrie to nerieši, lebo aj keby áno, v devine by sme ho videli ako ducha. Tak či onak, snáď si Luka užijeme aspoň v nasledujúcich dvoch epizódach.

 

Film prichádza do kín 15. Decembra 2017, takže si na ňu ešte trochu počkáme. Špekulovať ale môžeme už teraz. Myslíte teda, že Luka zbadáme aj v Epizóde IX? A aký myslíte, že bude názov Epizódy VIII? O vaše názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -