Poznáme budúci film režiséra Jamesa Wana! Natočí ďalšiu DC komiksovku?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Aquaman aktuálne valcuje kiná a dostáva výborné hodnotenia ako od divákov, tak aj od kritikov. Najväčšia zásluha teda určite patrí režisérovi Jamesovi Wanovi, ktorý dokáže spraviť majstrovské dielo zo všetkého, čoho sa chytí. Určite sa naň teda nedá dívať iba ako na „hororového“ režiséra, keďže nám priniesol aj výborný film Rýchlo a zbesilo 7.

Toto si uvedomuje aj jeho dvorný herec Patrick Wilson, ktorý v Aquamanovi stvárnil Orma/Ocean Mastera. Ide o ich v poradí piatu spoluprácu a zároveň určite nie poslednú. Wilson o Wanovi tvrdí, že je výborným režisérom a že by dokázal natočiť akýkoľvek žáner. Taktiež spomenul, že sa chce ukázať aj v jeho ďalšom filme. O čo teda pôjde?

Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo)
Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo), Zdroj: nerdist.com

Budúci film režiséra Jamesa Wana

Vyzerá to tak, že Wan opäť zmení žáner a teda nepôjde o ďalšiu komiksovku pre svet Worlds of DC. Superhrdinov vraj opúšťa a raz by chcel priniesť romantickú komédiu. Práve k nej sa herec Patrick Wilson prihlásil, že by si v nej rád zahral. Každopádne, režisér James Wan mal na stole ponuku aj ku sólovému filmu The Flash.

Písal sa rok 2013 a Wan sa po režírovaní filmu V zajatí démonov stretol s Warner Bros. Ponúkli mu teda hneď dva projekty – Aquaman a The Flash. Aquamana si podľa jeho slov vybral z jedného jasného dôvodu. Hraného Flasha sme totižto na obrazovkách videli už dvakrát, no kráľa Atlantisu ešte ani raz.

Jason Momoa, James Wan a krásna Amber Heard
Jason Momoa, James Wan a krásna Amber Heard, Zdroj: indianexpress.com

Wan mal teda o filme svoju vlastnú víziu a chcel s touto postavou spraviť niečo zaujímavé. Vzhliadal k ľudom ako Spielberg, Cameron, Lucas alebo John Carpenter, a tak chcel Aquamana natočiť ako hororový film s príšerami. DC mu na to jednoducho odpovedalo, „Áno, môžeš urobiť Aquamana verzus morskí netvori, pokiaľ je to to, čo chceš„. Ako sami vidíte, nakoniec to dopadlo naozaj dobre.

Tak čo, veríte Wanovi aj v romantickej komédii? Chceli by ste, aby sa tam objavil aj Patrick Wilson?

Zdroj: superherohype.comscreenrant.comslashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -