Osobnosti

Toto sme nečakali! Ako sa Tom Holland vyjadril k budúcnosti Spider-Mana?

Keď bol ohlásený odchod obľúbeného Petera Parkera z filmového vesmíru Marvel Studios, fanúšikovia sa začali báť, čo s ním bude. Odvtedy sme sa toho celkom dosť dozvedeli od samotného štúdia Sony či Kevina Feigeho. No a teraz budúcnosť Spider-Mana mimo MCU približuje aj herec Tom Holland. Čo nám prezradil o tom, kam bude ikonický superhrdina smerovať ďalej?

Budúcnosť Spider-Mana mimo MCU

Ako už určite viete, Spider-Mana v MCU stvárňuje mladý britský herec Tom Holland. Vôbec prvýkrát sme ho na plátne videli vo filme Captain America: Civil War, kedy sa nám predstavil ako internista v spoločnosti Tonyho Starka, z ktorého sa vykľul superhrdina.

vrati sa spider-man do mcu

Zdroj: pavbca.com

Diváci sa do Hollandovej verzie Petera Parkera okamžite zamilovali, pričom odvtedy hral v dvoch Avengers filmoch a dvoch vlastných príbehoch. Práve o tom sa horlivo diskutovalo, keď sa na svetlo sveta dostala správa, že Spidey končí v MCU: bude ho ďalej hrať Tom Holland? To sa nám, našťastie, potvrdilo. Nech už Sony s postavou spraví čokoľvek, vráti sa aj mladý Tom. Čo presne však plánujú? Mali by sme sa o charakter báť? Takto sa k tomu vyjadril samotný herec:

“Nebojím sa hovoriť, ako veľmi úžasných bolo posledných rokov so štúdiom Marvel. Naozaj som dosiahol vrchol svojho života, pričom vo viacerých ohľadoch splnili moje herecké sny. Sony ku mne bolo taktiež veľmi milé. Globálny úspech filmu Spider-Man: Ďaleko od domova je dôkazom ich podpory, zručnosti a odhodlania.”

Tom Holland ďalej povedal, že povesť a budúcnosť Spideyho sú u Sony v dobrých rukách. Nie som nič iné ako vďačný, pričom popritom som si stihol nájsť priateľov na celý život,” doplnil 23-ročný herec.

Bude Spider-Man v MCU homosexuál

Zdroj: syfy.com

Tom Holland je v tejto situácii ako dieťa, ktorého rodičia sa rozvádzajú. Nemá na výber nič iné ako chváliť obe strany a nenadávať na Disney ani Sony. Zaručí si tak budúcu prácu v možných projektoch, ktoré by mohli byť spojené s univerzom Venom. Stále však v kútiku duše tajne dúfame, že štúdiá sa predsa len znova stretnú, zhodnotia aktuálnu nespokojnosť fanúšikov a predsa len pristúpia k spoločnej dohode.

Ako si myslíte, že bude vyzerať budúcnosť Spider-Mana mimo MCU? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: gq.com, screenrant.com, movieweb.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  Charles Xavier prichádza do MCU. Zahrá si ho herec Patrick Stewart?

  Osobnosti

  Herečka z MCU si chce zahrať ikonickú DC postavu. Bude svoj film aj režírovať?

  OdporúčameOsobnosti

  Robert Downey Jr. odhaľuje, či sa teší na nový Batman film s Robertom Pattinsonom

  Osobnosti

  Neuveríte, prečo zatkli hereckú hviezdu filmu Joker

  Pridaj komentár