KVÍZ – Ktorá postava z akčnej komédie Bullet Train si ty? Otestuj sa v našom kvíze a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Bullet Train kvíz

Medzi najnovšie akčné počiny v kinách patrí film Bullet Train. Ide o komédiu z rúk režiséra filmu John Wick či Deadpool 2. Ako v jeho predošlých filmoch, aj tu bolo akčných scén požehnane, azda preto, že sa film zameral na životy zabijakov. Pri príležitosti vydania tejto novinky sme si pre vás pripravili kvíz, v ktorom máte šancu zistiť, ktorá postava z filmu Bullet Train ste vy.

O réžiu filmu sa teda postaral David Leitch, pričom samotná snímka vyšla pod hlavičkou štúdia Sony. Bullet Train bol natočený na motívy japonskej knihy Maria Beetle, no v anglickom preklade dostala rovnaký názov ako neskôr natočený film. Projekt je okrem komédie a akcie aj plný skvelých a známych hercov, niektorých vo väčších, iných v menších rolách.

bullet train
Zdroj: smash.org.au

Film plný prvotriednych zabijakov

Lienka (Brad Pitt) je zabijak, ktorý sa po krátkej pauze, počas ktorej navštevoval aj terapeuta, vracia do práce. Na svet má nový pohľad a veľa terapeutických múdrostí. Tento zabijak je však povestný svojou smolou, ktorá spôsobuje napríklad to, že počas jeho misií neustále niekto zomiera. Jeho nová misia sa odohráva v Japonsku, konkrétne v jednom z ich rýchlovlakov.

Jeho na oko ľahká úloha sa ale skomplikuje po tom, keď zistí, že vo vlaku sú ďalší zabijaci, ktorí majú podobnú úlohu ako on. Stretne sa tak napríklad s dvojičkami Citrónom (Brian Tyree Herny) a Mandarínkou (Aaron Taylor-Johnson), ktorí sa ale na seba vôbec nepodobajú. Ďalej stretne Princa (Joey King), britského ženského zabijaka, ktorá sa prezlieka za nevinnú školáčku.

Bullet Train trailer
Zdroj: Sony Pictures

Na svojich vlastných misiách tam ale sú aj ženský zabijak Sršeň (Zazie Beetz), ktorý sa vyzná v jedoch, a mexický zabijak Vlk (Bad Bunny). Do toho všetkého sa zapletú ešte bývalý člen Yakuzy Staršina (Hiroyuki Sanada) a hlava najväčšej kriminálnej organizácie na svete Biela smrť (Michael Shannon). Obaja do vlaku nastúpia kvôli ich synom – Staršinovmu Yuichimu Kimurovi (Andrew Koji) a Synovi (Logan Lerman) Bielej smrti.

Kvíz

Ktorá postava vám vyšla v kvíze? Podeľte sa o to s nami dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -