Ostatné

Burnout Paradise Remastered prichádza na scénu!

Fanúšikovia šialenej série hier Burnout majú dôvod na oslavu! Criterion Games priamo zo štúdia EA totižto ohromilo svet správou o hre Burnout Paradise Remastered, ktorá bude prístupná už 16. Marca tohto roku na konzoliach Xbox One a Playstation 4. Hráči budú opäť jazdiť po meste Paradise City, ktoré je známe jeho perfektnými podmienkami na jazdu, či už v hektickom meste alebo
v divokých horách. Zapojte sa do kvalitných búračiek, či stuntov ktoré sú súčasťou tejto najúžasnejšej hry na svete!

Burnout Paradise Remastered obsahuje originálny základ hry a ďalších 6 game pack
add-onov vrátane rozšírenia sveta na ostrov Big Surf! Táto hra nám taktiež ponúka veľké vizuálne pokroky, ako aj nastavenia textúr na HD, pre lepšie preskúmanie mesta Paradise City v 4K rozlíšení s podporou 60FPS na PlayStation 4 Pro a Xbox One X.

“Keď ľudia pomyslia na Criterion Games, väčšinou si spomenú na Burnout Paradise a to z dobrého dôvodu. To, čo sme vytvorili pred 10 rokmi, je doteraz zábané a unikátne tak ako to bolo predtým.” Povedal Matt Webster, generálny manažér Criterion Games. “Burnout Paradise je Open-world Arcade závodná hra, založená na závodení hráčov s kamarátmi v slobodnej pohlcujúcej a bezproblémovej forme. So spustením tejto Remasternutej verzie, budeme môcť zdielať tuto akcie-preplnenú jazdu a inovovať závodné hry s celou novou generáciou hráčov.”

Burnout Paradise Remastered bola hodnotená na E10 (Everyone 10+) podľa ESRB a bude digitálne k dispozícii za 39.99$ teda niečo okolo 32€ na PS4 a Xboxe One. Bude však taktiež prístupná na PC neskôr, no však stále v tomto roku! Členovia EA Access si túto hru budú môcť skúsiť pred oficiálnym vypustením do sveta už 9. Marca 2018 cez Play First Trial!

Tak čo? Tešíte sa na túto jazdu?

Related posts
Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

OFFOstatné

Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

OFFOstatné

Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

Pridaj komentár