Hviezda zo Stranger Things by si rada zahrala Milesa Moralesa, čierneho Spider-Mana!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

A pod slovným spojením „čierneho Spider-Mana“ myslíme naozaj černocha, nie len čierny oblek. Časy, kedy boli práva na Spider-Mana zaseknuté medzi SONY a Marvelom máme konečne za sebou. Už o menej ako pol roka sa nám ukáže už v poradí tretia inkarnácia tejto postavy, Spider-Man: Homecoming. Vecou, ktorá spája Tobeyho Maguira, Andrewa Garfielda a Toma Hollanda je hranie postavy Petera Parkera. Čitatelia komiksov však dobre vedia, že Spider-Manov je nespočetne veľa a to ani nerátame ženské verzie. Bezpodmienečne sú okrem Parkera zaujímaví hlavne Miles Morales alebo Spider-Gwen. Ak keď berieme ho úvahy, že tu MCU filmy budú až dokým neprestanú zarábať, je jasné, že sa musí ukázať aj niekto iný ako len Peter.

Caleb McLaughlin ako Miles Morales
Zdroj: marvel.com

Miles Morales sa prvý krát ukázal v komikse Ultimate Fallout #4, hneď po smrti Petera Parkera. Neskôr sa stal viac mainstream a dostal vlastnú sériuMiles Morales: Ultimate Spider-Man. Miles je teda veľmi zaujímavá postava a osobne môj najobľúbenejší Spider-Man. Spočiatku si ho mal zahrať herec Doland Glover, ktorý je však na rolu teenagera už trochu pristarý. Glover si však aj tak v MCU nejakú tu rolu strihne. Miles teda herca nemá, no stále sa stáva slávnejším a slávnejším. Je na titulkoch komiksov, má dôležitú rolu v animáku Disney XD’s Ultimate Spider-Man a onedlho sa pripojí do pripravovanej TV Show Marvel’s Spider-Man.

Caleb McLaughlin ako Miles Morales?

Dá sa teda naozaj očakávať, že skôr či neskôr uvidíme Milesa Moralesa aj vo filmovej podobe. A zahrať by si ho mohol Lucas zo Stranger Things, Caleb McLaughlinCaleb zdieľal fotku na Instagram na ktorej sa nachádza on a Miles Morales. Spýtal sa, či by sa to ľudom páčilo. Reakcie vám asi písať nemusíme! O chvíľu by mal predsa na postavu správny vek, no aj tak to nebude čoskoro. Práve smrť Petera Parkera priviedla do komiksov Milesa, a vdo kín dokonca zatiaľ neprišiel ani Homecoming. Znamená to teda, že Milesa Moralesa tak skoro ešte neuvidíme. Jedine ak nejaké cameo.

Caleba si však už na Halloween môžete vychutnať v druhej sérii Stranger Things. Naopak, Milesa Moralesa uvidíme v jeho celovečernom animáku, na ktorý sa veľmi tešíme! Čo teda, chceli by ste vidieť Caleba v obleku Spider-Mana?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -