Beta hry Call of Duty: Black Ops 4 už toto leto? VIDEO vám odhalí, čo nás čaká!

Nenechajte si ujsť

Prvá beta verzia novinky Call of Duty: Black Ops 4 príde už v auguste! Nasledovať bude aj druhá, ktorá k nám príde o mesiac na to, v septembri. V čom budú tieto beta verzie odlišné a na čo presne sa v nich môžeme tešiť?

Prvá beta verzia hry Call of Duty: Black Ops 4!

Ak ste fanúšikom Call of Duty, máte dve možnosti zapojiť sa do bety a zahrať si tak novinku skôr ako ostatní. Tá prvá bude obsahovať len klasický kompetitívny mód, ktorý už poznáme aj zo starších dielov zo série. Testovanie bude prebiehať na PlayStation 4, Xbox One ale aj PC.

beta verzia hry Call of Duty: Black Ops 4
Zdroj: dexerto.com

Kedy si ju zahráme a čo nás v nej čaká?

Ak máte PlayStation 4 Exclusive, hru si budete môcť vyskúšať už od 3. augusta do 6. augusta. Testovanie pre Xbox One a klasických PS4 hráčov prebehne od 10. augusta do 13. augusta. Ak si chcete betu Call of Duty: Black Ops 4 zahrať na PC, tak budete mať iné možnosti. Early access začína už 10. augusta, a otvorená beta pre hráčov, ktorí hru nemajú predobjednanú, trvá od 11. augusta do 13. augusta. Na všetkých platformách beta začína aj končí o 19:00.

Prvé testovanie bude obsahovať 6 máp a 5 herných módov. Konkrétne: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Control a Search & Destroy. Do bety sa dostanú len hráči, ktorí si hru predobjednali. Výnimkou sú PC hráči. Tí si hru budú môcť zahrať aj v otvorenej bete cez Battle.net launcher.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tJv-xtxKkQY]

Čo bude obsahovať druhá beta a kedy si ju vyskúšame?

Druhá beta verzia hry sa bude odohrávať v septembri, aj keď zatiaľ nevieme kedy presne. Vyskúšame si v nej novinku v tejto sérii, Battle Royale mód. Ten v hre nesie názov Blackout. Na mód sa určite tešíme a sme zvedaví, či sa vývojárom z Treyarchu vydarí. Plná verzia hry Call of Duty: Black Ops 4 k nám dorazí už 12. októbra a určite sa máme na čo tešiť!

Máte predobjednané Call of Duty: Black Ops 4 a zahráte si ho na svojej konzole? Alebo skúsite otvorenú PC betu? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJpolygon

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -