Call of Duty: Black Ops Cold War ukryje v Zombie režime špeciálny Easter Egg. Získať ho môžeš v deň uvedenia hry

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herná novinka Call of Duty: Black Ops Cold War vychádza 13. novembra a na rozdiel od minuloročného titulu Modern Warfare bude obsahovať aj všetkými obľúbený Zombie režim, v ktorom na teba čaká špeciálny Easter Egg.

Prekvapenie bude zahŕňať niekoľko špeciálnych úloh, ktoré sa do hry dostavia v deň jej vydania od 8:30 (SEČ).

Na aký Easter Egg sa môžeme tešiť s príchodom hry Call of Duty: Black Ops Cold War?

Lov na všetky tajomstvá ukryté na mape sa stal v priebehu rokov čoraz väčšou súčasťou Zombie režimu. Ich objavovanie však nebude vôbec jednoduché a hráči budú musieť spolupracovať, či už pri hľadaní Easter Eggov alebo pri vyhýbaní sa nepriateľským zombies.

Call of Duty: Black Ops Cold War
Zdroj: essentiallysports.com

Zombie režim v Black Ops 4 sľubuje rôzne zmeny

Vývojár sľubuje rôzne zmeny v porovnaní so starými verziami a zároveň bude tento titul zo série Call of Duty prvým, ktorý sa objaví na konzolách novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X.

Vylepšeniami prešli aj zbrane, ktoré budú o niečo lepšie ako v minulosti. Activision tvrdí, že sa chceli zamerať na to, aby bola akákoľvek zbraň efektívna aj v neskorších kolách, vďaka čomu sa otvorenie Mystery Boxu oplatí oveľa viac.

Okrem zbraní budeš mať tiež lepšie možnosti boja. Čím viac zombies totiž zabiješ, tým budú tvoje vylepšenia rýchlejšie a pripraviť sa máme aj na rôzne účinky buffov.

Vybavenie hráčov bude rozdelené do troch skupín – lethal, tactical a support. Vráti sa aj funkcia perkov, ktoré budú opäť obsahovať obľúbené položky ako Juggernog a Speed Cola.

Ako teda môžeme vidieť, vývojári si dali na Zombie režime nadchádzajúcej hry zo série COD záležať a čo všetko si pre nás pripravili uvidíme už dnes, kedy sa Cold War dostane medzi hráčov.

Plánuješ si hru zakúpiť a pokúsiš sa nájsť Easter Egg skrytý v Zombie režime? Svoje myšlienky nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -