Očakávané Call of Duty: Black Ops Cold War odhaľuje prvý teaser trailer. Poznáš svoju históriu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po dlhých mesiacoch rôznych špekulácií sme sa konečne dočkali. Herná novinka Call of Duty: Black Ops Cold War ukázala svoj prvý teaser trailer, v ktorom nás vývojárske štúdio Activision zaviedlo do udalostí minulého storočia.

Či už ste vlastníkmi PS4, Xboxu One alebo nadupaného PC, zahrať si ju budeme môcť na všetkých platformách. Hra nebude chýbať ani na konzolách novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X, pričom nás čaká úplne nový smer v hernej sérii Black Ops.

Trailer k hre Call of Duty: Black Ops Cold War:

Najnovšia upútavka nám neodhalila hrateľnosť ani grafické spracovanie, a namiesto toho sa dve minúty pozeráme na historické video plné flashbackov. Tvorcovia toho teda moc neukázali a 17. hra zo série Call of Duty je stále mierne zahalená za rúškom tajomstva.

Celý proces odhaľovania započal pred pár týždňami, kedy Activision poslal propagačný materiál k hre niekoľkým streamerom po celom svete a obsahoval záhadnú debnu so zámkom. Tá bola k dnešnému dňu rozlúštená, čo znamená, že si všetci fanúšikovia herného priemyslu budú môcť skúsiť obdobie studenej vojny na vlastnej koži z pohodlia domova už tento rok.

Call of Duty Black Ops: Cold War trailer
Zdroj: freegametips.com

Black Ops prerástol Modern Warfare

Aj keď sa herná séria Modern Warfare stále považuje za legendárnu a neprekonateľnú, Black Ops netreba podceňovať. Síce sa Black Ops 4 nedá považovať za úspech, no ani to vývojárov neodradilo od výroby novej akčnej splátky s rovnakým podtitulom.

Dátum vydania hry stále nepoznáme, ale ako je uvedené v traileri, celosvetové odhalenie príde už 26. augusta. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie dôležité informácie, ako aj oficiálny trailer, by sa mali dostaviť v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na prvý teaser trailer k hre Call of Duty: Black Ops Cold War? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -