Call of Duty: Black Ops 4 je opäť v bete, ktorá je otvorená pre každého!

Nenechajte si ujsť

Aj keď pred pár týždňami sme si Call of Duty: Black Ops 4 mohli zahrať, v ponuke boli iba klasické módy. Tentokrát prichádza hra od Activisionu aj so svojím novým herným režimom – Blackout, ktorým chcú zabodovať!

Ako sa do beta verzie nového CoD dostať?

Ak máte PlayStation 4, Xbox alebo už predobjednané Call of Duty, hrať môžete voľne až do 17. septembra, kde beta končí na všetky zariadenia. Ak však hru nemáte predobjednanú a máte len PC, tak sa k nej zdarma dostanete aj tak, no trochu neskôr. Ak ste skúšali minulú betu a hru ste neodinštalovali, máte šťastie. Ak ste nové Call of Duty neotestovali alebo ste hru odinštalovali, musíte si hru znova stiahnuť. Ako? Veľmi jednoducho: cez Battle.net launcher, kde sa vám hra zobrazí v ponuke. Beta na PC skončí taktiež ako ostatným, 17. septembra o 19:00.

call of duty: black ops 4 beta
Zdroj: psu.com

Čo je Blackout režim?

Režim Blackout je pokračovaním populárneho Battle Royale módu, ktorý poznáme napríklad z hier ako Fortnite alebo PUBG. V jednoduchosti, na mape sa nachádza niekoľko desiatok hráčov a vyhráva ten, ktorý ostatných pozabíja a zostane na žive ako posledný. Tento mód sa po novom bude nachádzať ako v Call of Duty, tak aj v novom Battlefielde. Ak chcete vidieť to, ako tento mód vyzerá, odporúčame pozrieť si toto video:

Čo hovoríte na nový Battle Royale režim Blackout? Myslíte, že bude mať úspech? A dáte šancu aj tejto Call of Duty: Black Ops 4 beta verzii? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -