Do hry Call of Duty: Modern Warfare prichádza 4. sezóna. V novom traileri sa ukázal aj legendárny Captain Price

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší trailer odhaľuje, že v hre Call of Duty: Modern Warfare už čoskoro začne 4. sezóna a s jej príchodom na nás čaká veľa noviniek. Multiplayerový mód Warzone sa predsa len teší veľkej obľube fanúšikov a hráči sa môžu pomaly pripravovať na ďalšie herné zážitky.

Tretia sezóna začala ešte ešte len 8. apríla 2020 a každá nová k nám dorazí vždy do 8 týždňov. Čo všetko môžeme od tej nadchádzajúcej očakávať?

Call of duty: Modern Warfare trailer
Zdroj: nme.com

Trailer na štvrtú sezónu Call of Duty: Warfare odhalil návrat jednej z ikonických postáv

Ako sme sa už mohli dozvedieť, v hre nás svojou prítomnosťou poteší aj nesmrteľný Captain Price, ktorý sa jednoznačne radí medzi najpopulárnejšie postavy celej hernej série.

Captain Price nebude však jedinou novou postavou. V hre sa ukáže aj Kyle „Gaz“ Garrick, za ktorého sme si mohli zahrať v kampani.

Okrem toho sa pripravte na príchod vysoko očakávaných samopalov Kriss Vector a Galil Ace. Aktualizácia bude samozrejme obsahovať viac nového obsahu – mapy, bannery a herné módy.

Novinku si zahráme už 3. júna 2020

Aj keď trailer neukázal veľa podrobností, vieme aspoň niečo málo o nových zbraniach. Na Reddite nám používateľ s prezývkou JeaneJWE prezradil, čo môžeme od týchto dvoch zbraní očakávať. Vector bude v hre označovaný ako Fennec a hráči budú schopní si ho pretvárať podľa seba. Únik tiež prezradil špecifikáciu samopalu Galil Ace, ktorý je možné zmeniť na ostreľovaciu pušku.

Pridanie nových postáv a zbraní do Modern Warfare a Warzone je veľmi vzrušujúce. Vývojári od Activision odviedli skvelú prácu nie len tým, že hru stále aktualizujú, ale aj tým, že do nej neustále pridávajú nové prvky. Tie najnovšie si užijeme už čoskoro a všetkým hráčom prajeme v 4. sezóne veľa šťastia.

Čo hovoríte na trailer, ktorým nám bližšie priblížil príchod štvrtej sezóny v hre Call of Duty: Modern Warfare? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -