Call of Duty: Vanguard odhaľuje prvý trailer. Priprav sa na návrat do 2. svetovej vojny v epickom štýle

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tohtoročné Call of Duty sa vráti k starým známym koreňom a po niekoľkých rokoch nás opäť zavedie do obdobia 2. svetovej vojny. Naposledy nám ukázali vývojárske štúdiá Activision a Sledgehammer Games kus drastickej histórie v roku 2017 pri hre Call of Duty: WWII, ale tentokrát to poňali v úplne novom štýle. Najnovší kúsok zo série s názvom Call of Duty: Vanguard bol konečne odhalený a prvý trailer ukázal, že táto akčná strieľačka má v hernom priemysle veľkú tendenciu na úspech.

Prvý epický trailer k hre Call of Duty: Vanguard ťa zavedie do histórie

Obe štúdiá sľubujú iný pohľad na vyťaženú 2. svetovú vojnu a ocitneš sa hneď na štyroch frontoch – v severnej Afrike, v Pacifiku, na východnom a západnom fronte. Hra vyrozpráva príbeh o tom, čo Sledgehammer nazýva ako zrodenie nových operátorov špeciálnych síl. V praxi to znamená, že v kampani pre jedného hráča zažiješ vojnu z pohľadu štyroch vojakov:

  • Sgt. Arthur Kingsley, 9. britský výsadkový prápor
  • Lt. Polina Petrova, 138. sovietska strelecká divízia
  • Kapitán Wade Jackson, US skautská letka (NAVY)
  • Podporučík Lucas Riggs, 20. austrálsky prápor

Títo štyria vojaci, ktorých môžeš vidieť aj v ukážke, sú inšpirovaní podľa skutočných hrdinov vojny. Informáciu potvrdil aj kreatívny riaditeľ hry David Swenson. Taktiež prezradil, že počas výroby jeho štúdio úzko spolupracovalo s historickým poradcom Martynom Morganom a všetky príbehy sú podložené skutočnými udalosťami.

Call of Duty: Vanguard však nebude len o kampani pre jedného hráča. Activision na hre úzko spolupracuje aj s inými vývojárskymi štúdiami, ktoré do hry zavedú niekoľko skvelých noviniek. Vývojár Raven Software bude dohliadať na integráciu hry s Warzone. Čo nám však táto zaujímavá kombinácia prinesie je zatiaľ otázne, ale očakáva sa podobný prínos ako pri Cold Warbattle pass, zbrane, operátori a iné. Vývojár Treyarch zas vyvinie pre Vanguard režim Zombies, ktorý bude prebiehať v rovnakej dejovej línii, ako sme sa stretli pri hre Cold War.

Call of Duty: Vanguard vychádza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a PC v piatok 5. novembra 2021.

Páčil sa ti prvý trailer k hre Call of Duty: Vanguard, ktorý sľubuje epický herný zážitok na viacerých frontoch? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -