Do Call of Duty: Warzone čoskoro pribudne mód, na ktorý od začiatku čakáme

Nenechajte si ujsť

Call of Duty: Warzone konečne pridá duo mód

Poznáte ten pocit, keď ste iba dvaja kamaráti online a chcete si zahrať? V battle royale móde však musíte hrať iba Solo, Trio alebo Quad. A to nie je vždy možné. Call of Duty: Warzone by už však čoskoro malo prísť s „fixom“.

Aj ja už mám nejaké skúsenosti s týmto problémom a doteraz som potichu dúfal, že ho čo najskôr vyriešia. A ako sa teraz dozvedáme, počkáme si pravdepodobne už len pár týždňov.

Traja na dvoch je jednoznačne výhoda, ktorá môže niektorých ľudí naozaj nahnevať a možno dokonca aj odradiť od hrania tejto hry, čo sa vývojárom určite nepáči.

Hráči obľúbeného battle royale titulu z online sveta Call of Duty: Modern Warfare sa na tento nedostatok už dlhšiu dobu sťažujú na rozdiel od hráčov iných hier tohto žánru, ako sú napríklad Fortnite a PUBG.

call of duty: warzone helicopter
Zdroj: forbes.com

Kedy sa dočkáme duo módu?

Ale konečne sa týmto ľudom ich sen splnil. Vývojárske herné štúdio Raven Software totiž potvrdilo, že bude pridaný Duo mód. Okrem toho sme sa dozvedeli aj všeobecnejší smer, ktorým sa bude hra v nasledujúcom období vyvíjať:

„… určite pribudnú nové módy. Stále na nich pracujeme. Chceme hru ozvláštniť. Do battle royalu tiež pribudnú nové itemy, field vylepšenia a loot ešte v budúcej sezóne. Budete si tiež môcť do loadoutu pridať úplne nové typy itemov,“
povedal kreatívny riaditeľ Amos Hodge francúzskemu magazínu GamerGen.

K tomu povedal, že načúvajú komunite a uvedomujú si tento nedostatok, ale majú toho ešte veľa pred sebou, ak chcú tento sľub splniť. Ďalej dodal, že „duá budú určite v budúcnosti pridané,“ len nám ešte nedokáže upresniť dátum tejto zmeny…

Podľa nás sa tento mód pridá v update so štvrtou sezónou. Takto znie podľa nás najpravdepodobnejšia verzia. Tá by mala začať 3. júna 2020. No keďže už vieme, že existujú stále tu sú nejaké bugy a problémy, tak by to mohlo trvať ešte dlhšie.

Hlavné je to, že bude tento problém vyriešený a mne osobne je jedno kedy. Avšak čím skôr, tým lepšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tretia sezóna bude ešte zopár týždňov trvať a informácií o tej štvrtej ešte veľa nemáme. Dokonca ani netušíme, ako bude vyzerať nový Battle Pass. Keď ho však budeme môcť včasne prezrieť, budeme vás o tom informovať.

Zdroj: dexerto.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -