Sony ide bomby. Call of Duty: WWII je jednou z júnových hier v ponuke PlayStation Plus

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Ďalšia skvelá hra v PlayStation Plus

Ak si platíte za členstvo v PlayStation Plus, môžete sa tešiť na Call of Duty: WWII, ktoré príde už dnes, 26. mája.

Predplatitelia PlayStation Plus získajú hru Call of Duty: WWII od štúdia Sledgehammer Games, a to už 26. mája, čo je nezvyčajne skoro. Väčšinou sa totiž hry v ponuke striedajú až na šiesty či siedmy deň nového mesiaca. Podobne nezvyčajne skoro prišlo aj toto oznámenie. To ale nie je všetko! Vraj tento týždeň zistíme, aké hry ešte pribudnú do júnovej ponuky. A my možno tušíme, že by mohlo ísť o Spider-Mana.

Call of Duty: WWII
Zdroj: twitter.com

Zažite 2. svetovú vojnu na vlastnej koži

Call of Duty: WWII vyšlo v novembri 2017 a získalo celkom dobré hodnotenia. Ide o jednu z najpredávanejších herných značiek na celom svete. Séria sa tak vrátila do 2. svetovej vojny, kde sa odohráva aj pôvodné Call of Duty z roku 2003.

Hra je kritizovaná za pomerne krátku hlavnú kampaň, ktorú zvládne priemerný hráč už za 7 hodín. Kampaň je ale kvalitne spracovaná a hoci je krátka, je veľmi dobrá. Príbeh ale nie je to, na čo sa autori primárne orientovali. Nosným pilierom hry je multiplayer. Ten obsahuje viacero režimov a dokonca aj zombie mód, v ktorom bojujete proti nemeckým zombíkom.

Call of Duty: WWII tak vystrieda májovú ponuku, ktorá taktiež nezaostávala. Hráči si v nej mohli stiahnuť kvalitný Farming Simulator 2019Cities: Skylines. Tieto hry si ešte môžete aktivovať do 1. júna. Ak ich teda ešte nemáte, poponáhľajte sa.

Call of Duty: WWII zombie
Zdroj: venturebeat.com

Preplatitelia PS Plus majú navyše exkluzívne zľavy počas aktuálne prebiehajúcich Days of Play. Ročné členstvo si napríklad kúpite za výhodných 34,99€. Viac o týchto zľavách sa dočítate v našom článku.

Pridá sa do júnovej ponuky aj Spider-Man?

Ku Call of Duty by sa v júni mohol pridať aj najnovší Spider-Man od Sony, jedna z najúspešnejších exkluzivít všetkých čias. Naznačujú to úniky, respektíve chyba v PlayStation Store.

Spider-Man ps plus
Zdroj: reddit.com

Jeden užívateľ na na Reddite uverejnil fotografiu a napísal k nej, že keď si pridáte hru Marvel’s Spider-Man do svojho košíka, pribudne vám k nej znak PS Plus s nápisom free. Neskôr to rovno potvrdili viacerí diskutujúci. Medzitým však Sony už túto chybu opravilo. Uvidíme teda, ako to nakoniec bude. Každopádne, zrejme by išlo o najlepšiu ponuku PS Plus v jej histórii.

Tešíte sa na Call of Duty: WWII? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com, reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -