TOP 5: Známe osobnosti, ktoré mali cameo vo filme Hobbs & Shaw!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TOP 5: Cameo vo filme Hobbs & Shaw

Týchto 5 známych osobností malo cameo vo filme Hobbs & Shaw! O koho išlo? poďme to spoločne zistiť. Na záver nám do komentárov nezabudnite napísať, ktorá z celebrít vás prekvapila a potešila najviac.

Cameo vo filme Hobbs & Shaw
Zdroj: kamaratweb.sk, cinema.everyeye.it

Roman Reigns

WWE wrestler Roman Reigns (John Anoa’i) sa objavuje na konci filmu Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw ako Mateo, jeden z bratov Hobbsa. Síce ho nepočujeme povedať ani slovo, no je celkom dôležitý. Je totižto súčasťou partie z ostrovu Samoa, ktorá pomáha našim dvom protagonistom s prípravami na finálny súboj proti Brixtonovi.

Je pravdepodobné, že Roman Reigns sa do filmu dostal vďaka Dwayneovi Johnsonovi, s ktorým má spoločnú profesiu. The Rock opustil organizáciu WWE v roku 2004, pričom Reigns sa k nej pridal pár rokov nato. Navyše, obaja sú pôvodom zo Samoy.

Cameo vo filme Hobbs & Shaw
Zdroj: screenrant.com

Rob Delaney

Rob Delaney sa vo filme objavuje ako Agent Loeb. Ten je poverený misou naverbovať Shawa na misiu, aby vypátrali ukradnuté kapsuly s vírusom Snowflake. Shaw mu najprv odporuje, až kým mu Loeb neprezradí, že ich pravdepodobne ukradla jeho sestra.

Herec bol do roly obsadený pravdepodobne kvôli tomu, že sa pozná z režisérom Davidom Leitchom. Predtým už totižto spolupracovali na filme Deadpool 2, kde Delaney stvárňoval Petera, ktorý sa chcel pridať ku X-Force.

Deadpool-2-Trailer-Rob-Delaney-Peter
Zdroj: screenrant.com

Helen Mirren

Známa herečka sa vo filme ukazuje ako Magdalene „Queenie“ Shaw. Mirren môžeme vidieť vo viacerých scénach. V príbehu Hobbs & Shaw je uväznená, pričom nevieme, ako sa do takejto situácie dostala. Keď je poprvýkrát navštívi jej syn Deckard, povie, že sa jej to tam celkom páči – prirovnáva to k dôchodku. Neskôr jej Shaw spolu s Hattie prinesú tortu, v ktorej je ukrytá zbraň, aby sa mohla dostať von z väzenia.

Nie je to prvýkrát, čo vidíme Helen Mirren v univerze Rýchlo a zbesilo. Prestavená nám totižto bola už v 8. dieli série. Jasne nám bolo naznačené, že je veľmi mocná a má známosti medzi kriminálnikmi. Okrem iného už bolo potvrdené, že ju uvidíme v nadchádzajúcom Rýchlo a zbesilo 9.

Cameo vo filme Hobbs & Shaw
Zdroj: screenrant.com

Kevin Hart

Známy komiks a herec má cameo ako vysoko postavený veliteľ letectva menom Dinkley. Jeho postava má vďaka tomu mnoho známostí a prístup k množstvu armádnych technológií a zbraní, ktoré by Hobbs a Shaw mohli potrebovať. Nakoniec im aj stihne pomôcť, keď im zoženie lietadlo preč z Ruska.

Hart a The Rock spolu pracovali už na viacerých projektoch. Nie je teda veľmi prekvapivé, že sa mu podarilo vybaviť cameo v najnovšom filme svojho kamaráta. Spolu sa na plátne objavili napríklad už v snímkach ako Centrálna inteligencia či Jumanji: Vitajte v džungli.

Kevin-Hart-in-Night-School
Zdroj: screenrant.com

Ryan Reynolds

Reynolds má vo filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw cameo ako Agent C.I.A. menom Locke, ktorý je bývalým kolegom Hobbsa. Prvýkrát sa nám predstavuje v reštaurácii, keď príde za Hobbsom a jeho dcérou Sam. Locke počas scény opisuje smrtiaci vírus Snowflake a požiada Hobbsa o pomoc. Vo filme ho potom vidíme ešte niekoľkokrát.

ryan reynolds potitulkové scény hobbs & shaw
Zdroj: small-screen.co.uk

Ryan Reynolds predtým pracoval s režisérom Davidom Leitchom na filme Deadpool 2, kde stvárňoval titulného antihrdinu.

Ktoré cameo z týchto piatich vás prekvapilo a potešilo najviac? Zabudli sme na niekoho? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -