Camila Cabello je nová Popoluška. Aspoň už nespieva skladbu Havana

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Camila Cabello je nová Popoluška

Ak by vám nestačilo počúvať skladbu „Havana“ každé leto od roku 2017, môžete si pozrieť celý muzikál. Kubánsko-mexická speváčka a herečka Camila Cabello je totiž naša nová Popoluška. Dopĺňa tak trojicu odvážnych obsadení, ktorú tvorí aj afroamerická morská víla Ariel a Snehulienka s kolumbijským pôvodom. Fanúšikovia síce príliš nadšení nie sú, no politická korektnosť v Hollywoode je očividne dôležitejšia.

Avšak hranú adaptáciu klasickej rozprávky Popoluška nemá na starosti štúdio Disney. Streamovacia služba Amazon Prime Video vydala prvý teaser trailer, ktorý zároveň odhaľuje dátum vydania. Exotická Popoluška svoju črievičku stratí a následne nájde už 3. septembra 2021.

Réžiu a scenár má na starosti Kay Cannonová, ktorá nám v minulosti priniesla priemernú komédiu Blokoti. Našou jedinou nádejnou je fakt, že úžasný Billy Porter stvárni postavu menom Fab G. Herecký ansámbel doplnia mená ako Idina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine a Pierce Brosnan.

Prekoná Camila Cabello hranú verziu s Lily James v hlavnej úlohe (2015)? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -