v

Cap sa vzdá štítu. Ako by jeho pozíciu zvládol Bucky?

Bucky
Zdroj: youtube.com

ratia Russovci, režiséri filmov Captain America: Civil War a pripravovaného Avengers: Infinity War, oznámili smutnú novinku. Je oficiálne, že sa Steve Rogers (Chris Evans) vo filme Infinity Wars vzdá svojho štítu. S novými fanmade obrázkami sa môžeme pozrieť na to, ako to možno bude vyzerať.

Kto preberie rolu Kapitána Ameriky?

Keď ku tejto situácii došlo v komiksoch, štít po Kapitánovi prebral buď jeho sidekick Falcon, alebo jeho starý zlý dobrý kamarát Bucky Barnes AKA Winter Soldier. Najviac ľudí tipuje, že sa v Capovom obleku a so štítom v ruke ukáže práve Bucky (Sebastian Stan). Tejto idei sa chopil jeden talentovaný fanúšik, a vytvoril Fanarty Buckyho ako nového Kapitána Ameriky.

Steve Rogers sa vzdáva jeho identity

Po boji medzi Kapitánom Amerikom a Iron Manom vo filme Civil War vidíme, ako Kapitán púšťa štít, no zodvihnúť ho už nevidíme. Bratia Russovci potvrdili, že okrem toho ako pustil jeho ikonický štít, pustil aj celú jeho identitu. Vyjadrenie Joea Russo :

Myslím, že to, že pustil ten štít bolo opustením aj jeho identity. Bolo to jeho priznanie, že išlo práve o identitu Kapitána Ameriky v konflikte s jeho vlastnými rozhodnutiami, ktoré robil.

Nemusíte sa však báť, Steve Rogers bude stále dôležitou súčasťou Infinity Wars.  Bude nápomocný pri porážaní “veľkého fialového týpka” AKA Thanosa.

Ako by vyzeral Bucky v koži Kapitána?

Pozrime sa však už na vyššie spomínané fanarty. Na prvom vidíme typický Kapitánov oblek. Druhá je verzia bez masky , a na treťom vidíme mix masky Kapitána Ameriky a Winter Soldiera.

buky

bukz 2

Bukz 3

Koho by ste chceli vidieť vy na mieste nového Kapitána Ameriky? Falcona alebo Buckyho? A ktorý s fanartov sa vám pozdáva najviac? O svoje názory sa s nami môžete podeliť v komentároch.

 

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár