Cap sa vzdá štítu. Ako by jeho pozíciu zvládol Bucky?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

ratia Russovci, režiséri filmov Captain America: Civil War a pripravovaného Avengers: Infinity War, oznámili smutnú novinku. Je oficiálne, že sa Steve Rogers (Chris Evans) vo filme Infinity Wars vzdá svojho štítu. S novými fanmade obrázkami sa môžeme pozrieť na to, ako to možno bude vyzerať.

Kto preberie rolu Kapitána Ameriky?

Keď ku tejto situácii došlo v komiksoch, štít po Kapitánovi prebral buď jeho sidekick Falcon, alebo jeho starý zlý dobrý kamarát Bucky Barnes AKA Winter Soldier. Najviac ľudí tipuje, že sa v Capovom obleku a so štítom v ruke ukáže práve Bucky (Sebastian Stan). Tejto idei sa chopil jeden talentovaný fanúšik, a vytvoril Fanarty Buckyho ako nového Kapitána Ameriky.

Steve Rogers sa vzdáva jeho identity

Po boji medzi Kapitánom Amerikom a Iron Manom vo filme Civil War vidíme, ako Kapitán púšťa štít, no zodvihnúť ho už nevidíme. Bratia Russovci potvrdili, že okrem toho ako pustil jeho ikonický štít, pustil aj celú jeho identitu. Vyjadrenie Joea Russo :

Myslím, že to, že pustil ten štít bolo opustením aj jeho identity. Bolo to jeho priznanie, že išlo práve o identitu Kapitána Ameriky v konflikte s jeho vlastnými rozhodnutiami, ktoré robil.

Nemusíte sa však báť, Steve Rogers bude stále dôležitou súčasťou Infinity Wars.  Bude nápomocný pri porážaní „veľkého fialového týpka“ AKA Thanosa.

Ako by vyzeral Bucky v koži Kapitána?

Pozrime sa však už na vyššie spomínané fanarty. Na prvom vidíme typický Kapitánov oblek. Druhá je verzia bez masky , a na treťom vidíme mix masky Kapitána Ameriky a Winter Soldiera.

buky

bukz 2

Bukz 3

Koho by ste chceli vidieť vy na mieste nového Kapitána Ameriky? Falcona alebo Buckyho? A ktorý s fanartov sa vám pozdáva najviac? O svoje názory sa s nami môžete podeliť v komentároch.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -