Captain America končí? To vraví Chris Evans na svojom twitteri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Captain America končí?

Je úplne jedno ako moc ich milujeme, vedeli sme, že časom musia skončiť. Marvel nám pred desiatimi rokmi začal ukazovať svojich najslávnejších komiksových hrdinov vo filmovej podobe a diváci si ich automaticky vzali k srdcu. Netreba asi vôbec hovoriť, že obsadenie bolo fantastické a je asi tým najsilnejším ťahákom ich posledných filmov zo starej éry.

Už párkrát nám teda štúdio oznámilo, že s ich 22. dielom ukončia jednu veľkú kapitolu. Malo by ísť o rozlúčku so starými hrdinami, ktorí dostali svoje trilógie a položili základy celej sérii. Nuž, týmto filmom je práve zatiaľ stále nepomenovaný film Avengers 4, ktorý sa momentálne pripravuje. Pre niekoho sa však už robota skončila a tým niekým máme na mysli Chrisa Evansa, predstaviteľa Captaina Americu. Ten teda potvrdil, že toto je poslednýkrát čo ho uvidíme v tejto roli a dal nám to vedieť prostredníctvom správy na twitteri.

„Oficiálne som dotočil Avengers 4. Bol to nepochybne deň plný emócií. Hrať túto postavu celých osem rokov bola neskutočná pocta. Všetkým pred kamerou, za kamerou ale aj divákom, ďakujem vám za spomienky! Som vám naveky vďačný.“

Captain America sa teda vo filme Avengers 4 objaví naposledy. Či to pre neho znamená nepriaznivý osud na konci filmu netušíme, no veríme, že pôjde o správne rozhodnutie. Kto všetko sa k nemu vo veľkej rozlúčke pridá zatiaľ nevieme, no máme dosť silný pocit, že pôjde takmer o všetkých hrdinov zo starej partie. Marvel sa totižto musí zamerať na nových hrdinov, ktorých nám už stihol predstaviť, ale aj na tých, ktorých sme ešte nevideli. Nuž, vidieť Chrisa Evansa v tejto roli bolo naozaj úžasné, podľa nás si zahral len v tých najlepších Marvel filmoch a veríme, že jeho rozlúčka bude presne taká akú si zaslúži.

captain america avengers infinity war dĺžka
Zdroj: saturn.sk

Čo hovoríte na to, že Chris Evans už skončil ako Captain America? Mali ste ho radi? Aký bude podľa vás jeho osud v novom filme? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

  1. Podla mna to skonci tak… ze teda ak budu cestovat spat v case nakoniec ostane vo svojej dobe v 2. Svetovej vojne a dozije svoj cely zivot poboku Pegi ( alebo ako sa volala ) z prveho Captaina. ;)

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -