Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Captain America chystá návrat do MCU

Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu. Ich zdroje tvrdia, že Evans aktuálne uzatvára dohodu o pôsobení v minimálne jednom Marvel projekte. Zároveň mu dvere ostanú otvorené a bude sa môcť objaviť aj v ďalšom.

Zdroj dodal, že nemáme očakávať pokračovanie jeho sólovej série filmov Captain America, mal by zohrávať skôr vedľajšiu úlohu. Teda niečo ako dôležité pôsobenie Roberta Downey Jr. v MCU po filme Iron Man 3. Bližšie detaily špecifikované neboli a taktiež nevieme, či tento budúci projekt odkazuje na film alebo seriál na streamovacej službe Disney+.

captain america
Zdroj: uhdpaper.com

Chris Evans povedal svoje (zatiaľ) posledné zbohom vo filme Avengers: Endgame. Jeho úlohou bolo vrátiť všetkých šesť Kameňov nekonečna na svoje pôvodné miesta do správnych bodov v minulosti. Nakoniec sa však rozhodol nevrátiť späť do prítomnosti a zvyšok svojho života prežil v 40. rokoch minulého storočia po boku Peggy Carter.

V prítomnosti sa tak ukázal už ako starý človek, pričom svoj štít prenechal Falconovi. Tým sa dostávame k udalostiam pripravovaného seriálu The Falcon and the Winter Soldier, ktorý nám ukáže svet bez pôvodného Kapitána. Zároveň uvidíme, ktorý hrdina preberie jeho pomyselnú štafetu a stane sa novým Kapitánom.

Captain America
Zdroj: comicbook.com

V akom projekte by sa mohol ukázať?

Možností pre jeho ďalšie pôsobenie existuje hneď niekoľko. Fanúšikov by najviac potešil sólový seriál na Disney+, ktorý by nám ukázal jeho misiu na vrátenie Kameňov nekonečna. Vzniknúť by mohlo šesť epizód, teda jedna na každý kameň. Ako epické finále si dokážeme predstaviť vrátenie Kameňa duší, pri ktorom by sa na planéte Vormir opäť stretol so svojim odvekým nepriateľom Red Skullom.

Ďalšou z možností je prítomnosť mladšieho Kapitána z paralelného vesmíru, kam celé MCU pravdepodobne smeruje. Už dnes totiž debutuje seriál WandaVision, ktorý bude priamo nadväzovať na film Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Ten by mal do Marvel Cinematic Universe priniesť multiverzum v plnom merítku, ktoré otvorí dvere mnohým príbehovým možnostiam.

Marvel sa k tejto téme zatiaľ nevyjadril, no herec Chris Evans už stihol priliať benzín do ohňa. Na svojom Twitteri napísal len „To sú pre mňa novinky„, čím túto skutočnosť nepotvrdil, no zároveň ani nevyvrátil. Celé to treba brať s rezervou, keďže sa nejedná o oficiálne informácie. Ale na druhú stranu je Deadline dôveryhodný a spoľahlivý zdroj, ktorý nešíri vymyslené dezinformácie. Ich interné zdroje bývajú pravdivé a preto sme zvedaví, ako sa celá situáciu vyvinie. O všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Potešila vás správa o tom, že Captain America chystá návrat do MCU? V akom filme alebo seriáli by ste ho chceli vidieť? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -