Z Avengers: Infinity War vystrihli šialene nechutnú scénu Captaina Americu. Ako na ňu reagoval Kevin Feige?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Scenárista Sephen McFeely sa v rozhovore s portálom IGN rozrozprával o nechutnej vystrihnutej scéne. Captain America v Avengers: Infinity War spočiatku vôbec nemusel byť až tak sympatický, čo si našťastie uvedomil šéf Marvel Studios Kevin Feige.

Captain America v Avengers: Infinity War a jeho nechutná scéna

„Bola tu jedna scéna, ktorá mala byť v Infinity War. Napísali sme ju, no nenatočili sme ju. Šlo o dôležitú časť niečoho, pri čom sme si uvedomili, že postavy znova stretávame príliš skoro v ich časti príbehu. Ešte predtým, ako sa k nim dostal Thanos,“ opisuje McFeely. Scéna nám mala ukázať postavy Black Widow, Falcona a Captaina Americu, ktorí sa po konci Civil War dostali do bitky s kriminálnikmi a teraz odpočívali.

captain america avengers
Zdroj: youtube.com

Stretnúť sme ich teda nemali prvýkrát pri záchrane Visiona a Scarlet Witch pred Thanosovými pomocníkmi Corvusom Glaiveom a Proximou Midnight, ale počas náhodného momentu, kedy len tak posedávali. To však nie je všetko. Scenárista pokračoval a opísal, čo sa na scéne najmenej páčilo šéfovi Marvel Studios:

„… majú za sebou veľkú bitku a Cap je zemiakovú kašu, kedy mu Falcon povie: ‚Krvácaš si do svojho jedla.‘ Ten sa naňho len pozrie s výrazom, že… no áno, kvapkala mu krv z tváre do jeho zemiakovej kaše.“

Prezident Marvelu Kevin Feige na túto časť scénu reagoval obzvlášť neprívetivo. McFeely opisuje, že povedal niečo v zmysle: „Krváca si do svojej zemiakovej kaše?! To ani nechcem vidieť!“

Scenárista spätne uznáva, že „pravdepodobne zašli príliš… niekam.“ Našťastie teda tvorcovia túto scénu nezrealizovali, čo je len dobre. A to ani nie kvôli tomu, že by bola nechutná, ale skôr kvôli tomu, že by nešlo o tak veľkolepý návrat postáv. Ako som spomínal vyššie, Steve, Natasha a Sam sa vo filme prvýkrát objavili až vtedy, keď na Wandu a Visiona zaútočili členovia Black Order. Ich príchod na plátno tak mal omnoho väčšie emócie a v rámci príbehu pôsobil dôležitejšie.

Zdroj: ign.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -