Filmy

Z Avengers: Infinity War vystrihli šialene nechutnú scénu Captaina Americu. Ako na ňu reagoval Kevin Feige?

Scenárista Sephen McFeely sa v rozhovore s portálom IGN rozrozprával o nechutnej vystrihnutej scéne. Captain America v Avengers: Infinity War spočiatku vôbec nemusel byť až tak sympatický, čo si našťastie uvedomil šéf Marvel Studios Kevin Feige.

Captain America v Avengers: Infinity War a jeho nechutná scéna

“Bola tu jedna scéna, ktorá mala byť v Infinity War. Napísali sme ju, no nenatočili sme ju. Šlo o dôležitú časť niečoho, pri čom sme si uvedomili, že postavy znova stretávame príliš skoro v ich časti príbehu. Ešte predtým, ako sa k nim dostal Thanos,” opisuje McFeely. Scéna nám mala ukázať postavy Black Widow, Falcona a Captaina Americu, ktorí sa po konci Civil War dostali do bitky s kriminálnikmi a teraz odpočívali.

captain america avengers

Zdroj: youtube.com

Stretnúť sme ich teda nemali prvýkrát pri záchrane Visiona a Scarlet Witch pred Thanosovými pomocníkmi Corvusom Glaiveom a Proximou Midnight, ale počas náhodného momentu, kedy len tak posedávali. To však nie je všetko. Scenárista pokračoval a opísal, čo sa na scéne najmenej páčilo šéfovi Marvel Studios:

“… majú za sebou veľkú bitku a Cap je zemiakovú kašu, kedy mu Falcon povie: ‘Krvácaš si do svojho jedla.’ Ten sa naňho len pozrie s výrazom, že… no áno, kvapkala mu krv z tváre do jeho zemiakovej kaše.”

Prezident Marvelu Kevin Feige na túto časť scénu reagoval obzvlášť neprívetivo. McFeely opisuje, že povedal niečo v zmysle: “Krváca si do svojej zemiakovej kaše?! To ani nechcem vidieť!”

Scenárista spätne uznáva, že “pravdepodobne zašli príliš… niekam.” Našťastie teda tvorcovia túto scénu nezrealizovali, čo je len dobre. A to ani nie kvôli tomu, že by bola nechutná, ale skôr kvôli tomu, že by nešlo o tak veľkolepý návrat postáv. Ako som spomínal vyššie, Steve, Natasha a Sam sa vo filme prvýkrát objavili až vtedy, keď na Wandu a Visiona zaútočili členovia Black Order. Ich príchod na plátno tak mal omnoho väčšie emócie a v rámci príbehu pôsobil dôležitejšie.

Zdroj: ign.com, movieweb.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár