Dočkáme sa ďalšieho, v poradí tretieho Captaina Americu v seriáli The Falcon and the Winter Soldier?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Štúdio Marvel nám čoskoro prinesie najnovší seriál The Falcon and the Winter Soldier, ktorý by k nám mal prísť už toto leto. Mimo pôvodnej zostavy, na ktorú sme už zvyknutí, k nám dorazí aj najnovšia posila, ktorú môžeme poznať zo slávnej filmovej adaptácie Stephena Kinga, Osvietenie. Ocitne sa nový Captain America v seriáli na platformy Disney+?

Po tom, ako sme vám priniesli informácie, že sa dočkáme nového super vojaka, ktorý by mal v podstate nahradiť Steva Rogersa, tak tu máme opäť ďalší zvrat. Nová posila by mala otvoriť nové možnosti tohto seriálu. Poďme sa detailnejšie pozrieť na to, čo môžeme čakať od nového príbehu z dielne MCU.

mcu serial the falcon and the winter soldier
Zdroj: inverse.com

Tretí Captain America v seriáli od MCU?

Webový portál Deadline nám priniesol prekvapivé informácie o tom, ako sa dlho zvažovaný herec Carl Lumbly pridá ako posila do seriálu. Táto nová posila by mohla zohrať už tretiu verziu Captaina Americu. Samozrejme, pokiaľ nás teda najnovšie správy nezavádzajú.

Herec sa pripravuje na natáčanie v Atlante, kde produkcia prebieha. Zatiaľ sa však snažíme nájsť spojitosť medzi postavou, ktorú Lumbly hrá a medzi starými dohadmi o Štvrtej fáze. Môže sa jednať o falošnú správu a tretí Captain America k nám nakoniec nemusí doraziť.

Captain America v seriáli
Zdroj: theilluminerdi.com

Isaiah Bradley ako super vojak

Keď sa na to pozrieme trošku optimistickejšie, máme stále nádej. Marvel zatiaľ stále nevydal oficiálne správy, koho bude Lumbly hrať. Dohady ale vravia, že sa bude jednať o Isaiaha Bradleyho, ktorý bol rovnako ako Steve Rogers vystavený super séru. Pokiaľ to je všetko pravda, tak našu dvojicu bude vôbec po prvý raz sprevádzať čierny Captain America.

Carl Lumbly nebude ale jediná nová postava, ktorá sa v seriáli objaví. Tešiť sa môžeme aj na spomínaného „nového“ Captaina Americu, ktorý je známy aj ako US Agent. Taktiež k nám dorazí aj dvojica Desmond Chaim a Miki Ishikawa, ktorých role zatiaľ nepoznáme.

Captian America v seriáli
Zdroj: twitter.com

Seriál The Falcon and the Winter Soldier by k nám mal doraziť už v auguste roku 2020. Môžeme sa tešiť aj na návrat Sharon Carter v podaní Emily Van Camp a Helmuta Zema, ktorého si opäť zahrá Daniel Brühl. O ďalších novinkách vás budeme priebežne informovať, no v tomto momente to je zatiaľ všetko.

Tešíte sa na nový seriál zo sveta Marvel Cinematic Universe? Myslíte si, že sa dočkáme tretieho Capa? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: looper.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -