Captain Boomerang vs. The Flash throwback zo Suicide Squad

Nenechajte si ujsť

Suicide Squad tohto roku priniesol nielen do našich končín veľký ošiaľ. A tým veľký, myslím ohromne obrovský BOOM. A tak sú teroristické jednotky a ich boom niečim, čo môže pripomínať akurát tak pukacie guličky. Veď keď už si porovnáte, koľko krát ste videli tohto roku (hlavne na halloween) Harley Quinn? Nepochybne viac ako detí oblečených v moslimských burkach. A tak si dáme menší throwback k Suicide Squad a pozrieme sa na pár detailov k záporakovi zo skupinky „najhorších z najhorších“. Jeho meno je Captain Boomerang a vo filme si ho zahral Jai Courtney. K poznaniu nám dopomôže toto novo pridané video kde sa pozrieme na minulosť, schopnosti a úlohu v Task Force X  Captaina Boomeranga. Tiež sa pozrieme na jeho ikonického protivníka a populárneho hrdinu The Flash, ktorému môžeme ďakovať za to, že Captain skončil tam kde skončil.

Captain Boomerang

Boomerang a jeho odhalená minulosť v novom videu od Warner Bros

Vo videu sa môžete pozrieť na Boomerangov život a nie len na to. Tiež nás to vráti k ukážke zo súboja Boomeranga s Flashom. The Flash, ktorého vo filme hral Ezra Miller, bol bohužiaľ len bočnou postavou vo filme. V ukážke ho bolo vidno len pár sekúnd napriek tomu divákov potešilo aj to. Predsa len títo dvaja sú ikonický nepriatelia a žiadnemu fanúšikovi by nemohol ujsť tento zlomový bod. Práve vtedy sa Boomerangovi obrátil život a vďaka tomu sme ho mohli vidieť aj v Suicide Squad. Kto vie ako by to celé dopadlo ak by sa súboj týchto dvoch vyvinul presne opačne.

Kedže DC sa tohto roku riadne rozbehlo a stále sa hlásia nové a nové filmy, kto vie, čo všetko sa nám ešte odhalí zo sveta superhrdinov a záporákov. To, čo všetko sa nám odhaľuje zatiaľ si môžete prečítať aj v tomto našom článku, kde získate prístup k tajomstvám superhrdinov, záporákov a ešte viac!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -