Captain Marvel 2 si konečne našla scenáristu. Kto sa postará o réžiu filmu?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Marvel je zvyknutý, že každý rok vypustí do sveta niekoľko komiksových filmov. Minulý rok sme dostali úplne prvý film o zrode jednej z najsilnejších postáv MCU. Captain Marvel sa stala v roku 2019 jedným z najziskovejších filmov roka. Postava Carol Denvers sa taktiež ukázala aj vo filme Avengers: Endgame. Po slede udalostí posledných filmov je teda otázne, ako sa budú hrdinovia v príbehu posúvať ďalej. Kto nám teda prinesie odpoveď na filmové plátna v pokračovaní filmu Captain Marvel?

Komiksovka Captain Marvel 2 si našla scenáristu

Film o superhrdinke, ktorá sa úplnou náhodou stala jednou z najsilnejších postáv MCU, k nám prišiel v roku 2019. Nakoľko mal film úspech, šéf štúdia MCU Kevin Feige prezradil, že sa dočkáme aj pokračovania. Tento projekt bol diskutovaný už na minuloročnom Comic-Cone v San Diegu, kde mal Marvel svoj vlastný panel.

Žiadne ďalšie informácie sme nedostali. Až doteraz! Scenáristka nadchádzajúceho Marvel seriálu WandaVision sa postará aj o scenár k filmu Captain Marvel 2.

Captain Marvel v Avengers: Endgame
Zdroj: cosmicbook.news

Režisérsky post ešte stále nie je obsadený, no Marvel prezradil, že na túto pozíciu hľadajú ženu. Na prvej časti pracovala dvojica režisérov Anna Boden spolu s Ryanom Fleckom. Kto vie, či sa tentoraz nedočkáme čisto ženského velenia.

Seriál WandaVision na Disney+ je prvý veľký projekt, ktorého sa Megan McDonnell chopila ako scenáristka. Preto dúfajme, že sa jej rovnako vydarí aj pokračovanie filmu Captain Marvel. Snáď Marvel vie, čo robí.

Režisér stále v nedohľadne

Ako už bolo spomínané, Marvel by chcel obsadiť do postu réžie ženu. Nie je úplne známe, že prečo sa nevráti pôvodná dvojica režisérov z prvej časti. Avšak nemalo by ísť o žiadne problémy v štábe. Jednoducho ich Marvel zrejme poveril na natáčanie iných filmov či seriálov na Disney+.

captain marvel nick fury
Zdroj: digg.com

Nie je teda zatiaľ vôbec známe, že kto si sadne na režisérsku stoličku. No sme si istí, že MCU neustále hľadá, aby naše chúťky uspokojil čo najskôr. Zatiaľ sa moc nevie ani o príbehu. Jedine toľko, že pokračovanie sa bude odohrávať v modernom svete. Teda nie v minulosti, ako tomu bolo v prvom filme, ale po udalostiach Avengers: Endgame.

Dokonca si nie sme ani istí tým, či sa vráti Samuel L. Jacskon, ktorý mal v prvom filme významnú úlohu. Je to zatiaľ len otázkou času, pokiaľ dostaneme nové aktualizované informácie o snímke.

Kedy film uvidíme?

Keďže ešte nie je obsadená režisérka, nemôžeme sa ani baviť o presných číslach dátumu. Marvel ale uviedol, že film by mohol byť zasadený v Piatej fáze. Teraz nás však čaká Štvrtá fáza, ktorá má v sebe veľmi veľa obsahu, na ktorý sa môžeme tešiť.

captain marvel trailer
Zdroj: twitter.com

Pokiaľ by vás zaujímalo, aké filmy sú súčasťou nadchádzajúcej fázy, tak sú to Black Widow, Eternals, Shang-Chi, Doctor Strange 2 a Thor 4. Je toho teda pomerne dosť, pokiaľ samozrejme započítame aj seriálový obsah, ktorý k nám dorazí každú chvíľu.

V Piatej fáze sa mimo Captain Marvel 2 môžeme tešiť aj na pokračovanie filmu Black Panther, tretí diel filmu Strážcovia galaxie a konečne aj Disney reboot filmov Blade, Fantastickej štvorky a X-Menov.

Skutočne veľa obsahu máme pred sebou a MCU zďaleka nekonči. Najbližšie sa však môžeme tešiť na sólový film Black Widow, ktorý k nám do kín dorazí už 30. apríla 2020!

Máte radi Captain Marvel? Páčil sa vám prvý film? Podelte sa s nami o váš názor v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -