Captain Marvel a hrdinovia z Avengers 4 sa ukazujú na uniknutých oficiálnych promo obrázkoch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Captain Marvel a hrdinovia z Avengers 4 sa ukazujú na uniknutých concept-artoch!

Internetu nezabráni skutočne nikto! Štúdiá sa síce snažia tajiť čo najviac vecí ohľadom ich budúcich projektoch, no márne. Sile internetu sa nevyrovnaj ani oni. Keď teda vravíme o najočakávanejšom filme roka 2019 s názvom Avengers 4, asi každý by chcel o ňom vedieť všetko čo najrýchlejšie. Twitteru sa to teda opäť podarilo a niekto sa opäť dokázal dostať k zatiaľ tajným zložkám štúdia Marvel, ktoré obsahujú concept-arty postáv z ich filmov Captain Marvel a Avengers 4!

Tieto promo obrázky majú byť použité na dizajn krabíc či už rôznych hračiek alebo jednoducho tričiek k filmu. Čo nám teda zrovna tieto obrázky odhaľujú? Nuž, podľa všetkého náš prvý oficiálny pohľad na Captain Marvel v jej ikonickom červenom kostýme. Pri Avengers 4 však ide v podstate o rovnaké pózy hrdinov, ktoré ste mohli vidieť na uniknutom concept-arte z filmu pred pár týždňami. Avšak, tentoraz si ich konečne môžeme pozrieť detailne!

Kedy dostaneme oficiálne vydané materiály?

Nuž, dúfame že už čoskoro začneme dostávať oficiálne materiály k týmto filmom, keďže toto nám už nestačí. Za toto zdržovanie však Marvel milujeme, keďže vedia, ako budovať očakávania. Aj takéto úniky im pochopiteľne hrajú do karát. Captain Marvel však premiéruje už v marci budúceho roka, no a ako vieme, už čoskoro sa začnú hrnúť filmové trailery práve na toto obdobie. Bude teda medzi nimi ukážka práve aj na novú Marvel hrdinku? Uvidíme, my očakávame, že už počas Comic-Conu by mohlo štúdio niečo vypustiť (aj keď prezentáciu tento rok naplánovanú nemajú).

Na oficiálne veci k filmu Avengers 4 si však ešte počkáme o niečo dlhšie, i keď, zas tak dlho by to byť nemalo. Avengers 4 totiž premiéruje v máji 2019, čo je zhruba o nejakých nejakých 10 mesiacov. Film je dokonca už natočený, takže materiálov na zverejnenie by bolo dosť. Kedy sa tak ale odhodlajú urobiť však stále netušíme. Určite nás ale zatiaľ veľmi tešia aj takéto zmeny v ich výzoroch a oblekoch (najmä pri Hulkovi a Captainovi Americovi), ktoré vyzerajú naozaj skvostne. Len keď, tá Captainova brada nám bude naozaj veľmi chýbať!

Tešíte sa na Captain Marvel a Avengers 4? Kedy myslíte, že nám konečne tvorcovia oficiálne začnú odhalovať materiály? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -