FilmyOdporúčame

Z Captain Marvel a Valkyrie bude lesbický pár! Čo je pravda zo správ o ich filme?

Čo všetko sa doposiaľ stalo v MCU? Nuž bolo toho naozaj tak veľa, že asi niet nikoho, kto by si pamätal každý jeden detail. Behom 10 rokov však tvorcovia zabudli na niečo podstatné. Presne tak, trvalo až takmer dekádu, kým štúdio vydalo ich prvú ženskú sólovku. Budúcnosť však vyzerá lepšie, čo naznačuje potenciálny film, v ktorom by sa spojili Captain Marvel a Valkyrie! Uvidíme ho niekedy a rozvinie sa v ňom medzi nim romantický vzťah?

Captain Marvel a valkyrie

Zdroj: bustle.com

Captain Marvel a Valkyrie prídu s vlastným filmom?!

Sólovka Captain Marvel bola podľa očakávaní veľkým finančným hitom. Kto by predsa nechcel v kine vidieť vôbec prvú ženskú sólovku MCU. Ku dnešnému dňu si celosvetovo zarobila krásnu sumu 1,12 miliardy dolárov, čo je už zárobok hodný pokračovania. To je, samozrejme, už dlhšie plánované, no nedávno nám ho dokonca potvrdil únik informácií o budúcich marvelovkách.

Fanúšikovia teda ešte pred Avengers: Endgame rozmýšľali, o čom by mohol byť jej druhý sólový film. Nevedeli sme na to prísť, keďže príbeh Skrullov sa viac-menej uzavrel. Práve vo veľkolepej ságe sa nám však ukázala odpoveď, a to konkrétnou scénou pri konci filmu. V tento moment sa bok po boku na plátne ukázali všetky ženské hrdinky, vďaka čomu sme prišli na to, čo potrebuje Captain Marvel 2: ďalšiu postavu!

avengers: endgame

Zdroj: screengeek.net

Film s asgardskou princeznou kráľovnou

Carol Danvers by mohla mať potenciálne fantastický film takmer s každým. Najviac si však ľudia pýtajú s Valkyrie, ktorá v MCU debutovala snímkou Thor: Ragnarok. Čo by na to teda vraveli tvorcovia Captain Marvel? Boli by za? Na to nám poskytol odpoveď portál CinemaBlend, ktorý nedávno robil rozhovor s režisérmi Annou Bodenovou a Ryanom Fleckom:

Ryan Fleck:
“Bolo tu mnoho… Pozrite, nemám tušenia, aké sú plány pre budúcnosť. Ale myslím si, že internetové špekulácie o tímovke Carol a Valkyrie sú skvelým nápadom.

Anna Boden:
“Je jednou z mojich najobľúbenejších žien Marvelu.”

captain marvel a valkyrie

Zdroj: nerdist.com

Nielen že sú tieto dve postavy jednými z najviac badass žien z celého MCU, ale ešte k tomu by sa k sebe hodili. A to natoľko, že podľa mnoho fanúšikov by z nich mohol byť romantický pár. Predsa len, režiséri Avengers: Endgame už prezradili, že v Marvel Cinematic Universe sa nachádza postava, o ktorej netušíme, že je inak sexuálne orientovaná. A práve toho by sa mohol chytiť spoločný film Captain Marvel a Valkyrie.

Čo by ste na takúto marvelovku vraveli vy? Hodili by sa podľa vás tieto dve postavy k sebe a dúfate, že z nich raz bude romantický pár? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: cinemablend.com, screenrant.com, boxofficemojo.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Filmy

  TOP 10 - Najlepšie horory na Netflixe, ktoré prehĺbia vaše nočné mory

  Pridaj komentár