Filmy

Kedy sa filmová Captain Marvel pridá k Avengers?

Kedy bude Captain Marvel bojovať proti Thanosovi?

Marvel Cinematic Universe už čoskoro čaká ich najťažšia skúška. Dokážu vytvoriť dobrý film s vyše 20 hlavnými postavami? My samozrejme veríme, že áno. Jedna postava nám však v pripravovanej marvelovke Avengers: Infinity War predsa len dosť chýba. Ide o jednu z najdôležitejších postáv v komiksoch od Marvelu. Pochopiteľne vravíme o Captain Marvel, ktorá si už v roku 2019 vytvorí svoj filmový debut, s tvárou oscarovej herečky Brie Larson. To už ale všetci viete. Kedy si ju teda vychutnáme v kompletnom mixe medzi všetkými členmi Avengers?

Dlho plánovaný koniec jednej filmovej etapy s projektami Infinity War a Avengers 4 bude pochopiteľne veľmi ťažký zvládnuť. Ak teda čítate náš portál, viete, že vtesnať ďalšiu novú postavu do už tak veľkej kopy superhrdinov by bolo moc aj na Marvel. Prvé informácie nám teda vravia, že Marvelovú by sme určite v Infinity War čakať nemali, ak, tak jedine cameo. Avšak, to neplatí o pokračovaní. V Avengers 4 totižto bude práve ona kľúčovou postavou!

Fotka Brie Larson po oznámení jej vstupu do MCU

Fotka Brie Larson po oznámení jej vstupu do MCU ako Captain Marvel; Zdroj: twitter.com

Captain Marvel medzi oboma Avengers filmami

Na toto sme teda naozaj zvedaví, keďže jej orgin film k nám príde práve medzi týmito dvoma filmami. Problém však je, že ten sa bude odohrávať v 90. rokoch a bude napríklad obsahovať aj mladého Nicka Furyho. Pre takúto ikonickú hrdinku to je samozrejme skvelé, no kto vie, či to bude skvelé aj pre divákov pri Avengers 4. Ako takýto časový posun bude zapadať do týchto dvoch filmov? Nuž, neostáva nám nič, len čakať.

Podobne to však bolo aj s Captainom Americom, ktorý tiež nastúpil do tímu po vlastnom filme z odlišnej doby. Avšak, narozdiel od Marvelovej, Steve mal nejaký čas na zotavenie sa vo svete. My však s istotou môžeme povedať, že o Marvelovej zatiaľ nikto v ich súčasnom svete nevie, takže bude naozaj zaujímavé zisťovať, čo celé tie roky robila. Kto vie, možno sa v Avengers 4 stretneme s úplne inou Captain Marvel, ako skončíme v jej filme. Pravdepodobne nás teda bude čakať menšia pauza v rozohratej vojne, a to práve na začiatku filmu Avengers 4. Možno oplačeme padnutých a zároveň privítame novú hrdinku. V tomto čase je ale naozaj zbytočné polemizovať. To čo však vieme je, že na filmovú Captain Marvel sa veľmi tešíme, a rovnako aj na jej príchod medzi Avengers!

Tešíte sa na Captain Marvel v podaní Brie Larson? Nájdu sa tu nejakí fanúšikovia tejto komiksovej postavy? Chceli by ste ju na plátne vidieť už v Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár