ENDGAME: Čo robila Captain Marvel na planéte Vormir? Odhalila to fotka z natáčania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Planéta Vormir je pre fanúšikov Marvel Cinematic Universe naozaj neobľúbeným miestom. Vo filmoch Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame sme tam stihli stratiť už dve dôležité postavy. V prvom zmienenom sme sa rozlúčili s Gamorou, ktorú jej otec obetoval pre získanie Soul Stone-u.

V Endgame síce išlo o záchranu celého sveta, no túto obetu podstúpila Natasha a.k.a. Black Widow. Strážcom kameňa je prekvapivo samotný Red Skull, ktorý jasne hovorí, že sa Soul Stone dá získať iba výmenou duše za dušu. Najnovšia fotka z natáčania však hovorí, že sa na tomto mieste nachádzala aj postava, ktorú by sme tam naozaj nečakali!

Captain Marvel v Avengers: Endgame
Zdroj: cosmicbook.news

Captain Marvel na planéte Vormir?

V Endgame sa hrdinovia rozdelili na tímy a každý si išiel svojou cestou pre jeden z Kameňov nekonečna. Práve Soul Stone prischol Black Widow a Hawkeye-ovi bez akéhokoľvek tušenia, že tam na jedného z nich čaká smrť. Podľa všetkého sa však na tomto miesta mala nachádzať aj Captain Marvel, čo odhaľuje fotografia z natáčania.

Vo filme sme ale jasne videli, že Carol Danvers bola počas týchto udalostí odcestovaná a vrátila sa až na konci filmu. Je teda možné, že v nejakej nepoužitej časti scenáru bola práve ona tou, ktorá s niekým išla na Vormir? Pravdepodobne teda ide o vymazanú scénu, ktorá sa nikdy nedostane na svetlo sveta.

captain marvel na planéte vormir
Zdroj: wegotthiscovered.com

Predsa len, režiséri zvažovali hneď niekoľko možností príbehu. V jednej z nich mal na Asgard spolu s Thorom cestovať Tony Stark a.k.a. Iron Man, ktorý tam mal údajne bojovať s Heimdallom. Pokiaľ si chcete o tomto vystrihnutom dobrodružstve prečítať viac, určite klikajte na tento odkaz. Zas v inom koncepte scenáru sa Captain Marvel mohla nachádzať na Vormire, kde sa pôvodne zvažovala aj prítomnosť Thanosa (ktorý sa mal pobiť s Black Widow).

Čo myslíte, že Carol robila na tejto planéte? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -