Captain Marvel mieri vysoko v novom Super Bowl traileri! Bude najsilnejším Avengerom?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

A predsa len sa máme na čo tešiť… V USA si diváci len pred chvíľou užili 53. majstrovstvá amerického futbalu. Nie, že by sme šport neobľubovali, no my túto udalosť sledujeme z celkom iného dôvodu. Kvôli masívnemu počtu sledovateľov si filmové a televízne štúdia vždy odkladajú ukážky ich najočakávanejších projektov práve na Super Bowl. Svoju šancu využívajú aj superhrdinovia, ktorí sa stihli odprezentovať novým trailerom na Avengers: Endgame.

Captain Marvel trailer
Zdroj: wegotthiscovered.com

Captain Marvel Super Bowl trailer

Ešte pred očakávanou premiérou štvrtých Avengerov nás však, samozrejme, čaká Captain Marvel. Na ňu si počkáme už len niečo cez mesiac a práve preto naša nedočkavosť iba rastie. Aby sme sa však ešte viac tešili na prvú ženskú sólovku v MCU, aj ona dostala vlastný spot v strede jedného z najväčších televíznych podujatí roka. Nebudem už zdržiavať, pretože najviac sa dozviete, ak si ukážku pozriete sami!

Captain Marvel, ako som už vyššie spomenul, je prvým filmom, ktorý nám populárne štúdio tento rok prinesie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na prvú ženskú sólovku s titulnou oscarovou herečkou Brie Larson a taktiež prvú Marvelovku, na ktorej pracovala žena-režisérka. V prvom rade to však bude fantastická jazda, ktorá nám toho veľa prezradí o minulosti aj budúcnosti sveta superhrdinov.

Pozdravíme aj staré známe tváre ako Nick Fury (Samuel L. Jackson) či Phil Coulson (Clark Gregg), ktorí budú spolu s našou hrdinkou vystupovať v komiksovom príbehu o vojne medzi mocnými rasami Kree a Skrull. Zájdeme do vesmíru, no vrátime sa aj na Zem. Okrem toho, že konečne zistíme, ako Fury prišiel o oko, Captain Marvel stopercentne naviaže na Avengers: Infinity War a otvorí cestu očakávanému Endgame.

Všetky trailery a spoty z tohtoročného Super Bowlu nájdete v tomto vlákne!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -