Filmy

Čo ak by sa Captain Marvel ukázala už v Avengers: Infinity War?

Čo ak by sa Captain Marvel ukázala už v Avengers: Infinity War?

Ak si ešte pamätáte na časy, kedy sme si mysleli, že udalosť menom Infinity War bude priamo rozdelená do dvoch filmov, určite si spomeniete na všetky vaše teórie. Mnohí fanúšikovia si boli viac než istí, že už tam budú pobehovať X-Men s Wolverinom, iní zase, že uvidíme Andrewa Garfielda ako Spider-Mana a ďalší sa chystali na epické spojenie s Inhumans. Mnoho vecí sa samozrejme neudialo, no aj napriek tomu sa z Infinity War stal jeden z najväčších filmov posledných rokov.

Niektorí však stále budú tvrdiť, že film mohol byť ešte o niečo väčší. Špekulácie, či sa v ňom predstaví aj avizovaná Captain Marvel kolovali takmer všade. Žeby ale tvorcovia do už tak prepchatého filmu dali ešte novú postavu? Nuž, aj to sme si mysleli, no našťastie tak neurobili. Marvelová sa nakoniec promptne predstaví vo svojom vlastnom filme a v ďalšej tímovke dostane obrovský priestor na zažiarenie. Tak ako ostatní veľkí Marvel hrdinovia. Ako by to ale asi vyzeralo, keby sa Marvelová predsa len ukázala už vo filme Infinity War sa nám pokúsil ukázať Aldo Jones prostredníctvom svojho nového videa.

Stane sa to takto aj naozaj?

Video je samozrejme poňaté veľmi vtipným spôsobom, no musíme uznať, že v sebe určite skrýva aspoň časť pravdy. Marvel nám totižto sľubuje, že práve Carol Danvers sa stane najsilnejšou zo všetkých Avengers, a že aj preto by sa mala neskôr stať ich novou veliteľkou. Pochopiteľne to znamená aj fakt, že zrovna ona bude hlavnou zbraňou na porazenie samotného Thanosa. Či však takúto možnosť v zatiaľ nepomenovanom štvrtom Avengers filme dostane netušíme.

Ten zatiaľ obklopuje iba mnoho fanúšikovských teórií, keďže oficiálne o ňom nebolo povedané prakticky nič. Každopádne, rola novej kapitánky je v ňom už dávno potvrdená a my veríme, že tvorcovia z nej vyžmýkajú len to najlepšie. Ak by sme mali totiž vidieť najlepší súboj v MCU, je dosť možné, že si ho vezme práve Marvelová a Thanos.

Boli by ste radšej, keby sa Captain Marvel ukázala už vo filme Infinity War miesto Avengers 4? Tešíte sa na jej príchod do MCU? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  AMUNDSEN - výpravný film o slávnom objaviteľovi vznikal aj v Prahe

  Filmy

  TROLL: Príbeh o chvoste – nový film od tvorcov Shreka či Madagaskaru

  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Pridaj komentár