Po omladzovaní hercov vo filmoch prichádza ďalšia metóda! Nezdala sa vám Cara Delevingne v Suicide Squad až moc chudá?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Suicide Squad možno začalo nový trend, ktorý sa bude herečkám určite páčiť!

Nie, nečítate o vtipe z filmu Cuky Luky. Tentoraz ide o skutočnú pravdu, rovno z Hollywoodu. Suicide Squad vydalo pred pár dňami video, v ktorom sa rozoberajú jeho efekty. Kto film videl vie, že tie v ňom boli skutočne krásne a detailné. No tentoraz možno zašli tvorcovia týchto efektov trošku ďalej. Predstaviteľka Enchantress, Cara Delevingne, je možno jedna z najštíhlejších herečiek v Hollywoode. Vo filme však pôsobila ešte chudšie, práve vďaka týmto efektom.

Vo videu môžete krásne vidieť, ako jej majstri efektov trošku pristrihli boky. Nachádza sa teda otázka, prečo? Lepšie povedané, prečo zrovna Cara? O tom sa zatiaľ nikto z vedenia v štúdiu nevyjadril. Bystrému oku ale tento detail neunikne. Nuž, možno Suicide Squad začal nový trend zoštíhlovania herečiek. Ktorej by sa to nepáčilo, nemám pravdu? Efekty už sa používajú na omladzovanie hercov, tak prečo nie aj na toto. Presvedčte sa sami v tomto videu:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wKGf58A8afo]

Detailnejší pohľad:

Cara Delevingne vs. jej chudšia verzia
Cara Delevingne vs. jej chudšia verzia; Zdroj: cinemablend.com

Čo na to vravíte? Použilo skutočne štúdio efekty na to, aby bola už chudá herečka ešte chudšou? Mal by sa tento efekt používať častejšie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -