SeriályTrailery

Zaspomínajme si na celú Carlovu cestu naprieč seriálom The Walking Dead! AMC vypustilo smutné video na rozlúčku s postavou.

Pred tým, než sa opäť vráti ôsma séria seriálu The Walking Dead, si pre nás AMC pripravilo smutné promo. Je venované postave Chandlera Riggsa (Carl Grimes), ktorý sa s nami po viac než siedmich rokoch lúči. Za tie roky sme mohli vidieť, ako sa z malého a vystrašeného chlapca stal muž, ktorý bojoval a ochraňoval svoju rodinu. Zároveň musel čeliť veľkým a ťažkým rozhodnutiam. To všetko je už však teraz za nami, pretože ako nám promo vraví, “Carlova cesta je u konca.” Ak ste veľký fanúšik seriálu, určite sa psychicky pripravte na slzy pred tým, ako si video pustíte.

Carl Grimes a jeho dlhá cesta

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tO1lqWSuJGA]

Deviaty diel ôsmej série The Walking Dead si pozrieme už v pondelok, 26. februára. Epizóda nesie názov “Honor” (česť), a je popisovaná nasledovne:

“Rick po bitke čelí novým ťažkostiam. Medzitým v ostatných komunitách boj naďalej pokračuje a hlavní členovia musia učiniť ťažké rozhodnutia.”

Rick sa dozvedá zničujúce novinky, keďže Alexandria bola zničená a polovica Kráľovstva je mŕtva. Carla pohryzal walker a aj malý kúsok nádeje, ktorú mal Rick v boji proti Neganovi, v mžiku zaniká. Avšak na druhej strane, Negan musí opäť získať kontrolu nad jeho domovom – Sanctuary.

Okrem toho, Aaron a Enid si odskúšali ich dôveru u prímorských preživších. Otec Gabriel sa snaží dostať doktora Carsona do Hilltopu v jednom kuse a Maggie musí čeliť ťažkému rozhodnutiu, kedy nevie, čo má spraviť so Saviormi, ktorých zajali.

Pomaly sa to blíži a my sa budeme musieť zmieriť s realitou. Bude vám Carl Grimes chýbať? Ako sa podľa vás Rick vyrovná s jeho smrťou? Vaše názory a pocity nám napíšte do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár