Thanosova vláda bude dlhá! Neuveríte, s akým časovým odstupom sa začne film Avengers 4!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Časový odstup Avengers 4 bude dlhší ako sme si mysleli!

V posledných dňoch tu na nás novinky ohľadom filmu Avengers 4 lietajú z každej strany! Bohužiaľ, zatiaľ ani jedna nebola vyslovene oficiálna a všetko sa dozvedáme len od rôznych zdrojov. Teraz tu teda máme ďalšiu, ktorá však vyzerá naozaj sľubne. Asi nikto z nás si totižto neuvedomuje, že síce sa Marvel začína meniť na jeden veľký filmový seriál, ich epizódy nezačínajú zrovna tam kde skončili.

Podľa posledných informácií to totiž vyzerá tak, že sa nový film začne až päť rokov po Thanosovm lusknutí. Sledovali by sme teda, aký je život po nastolenom mieri, avšak aj päťročnú hanbu porazených hrdinov. Bude ich svet nenávidieť? Budú ľudia smútiť za padnutými Avengermi? Čo bude celý ten čas robiť Thanos? Nuž, internet už nám pár teórií ponúkol.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4; Zdroj: fortressofsolitude.co.za

V prípade Ant-Mana by sme vraj mali vidieť o päť rokov staršiu Cassie Lang (jeho dcéru), ktorá bola už pred niekoľkými mesiacmi do filmu obsadená. Práve tento fakt nám zároveň dáva dôveru v to, že celá táto informácia by predsa len mohla byť pravdivá. Aká veľká však jej rola vo filme vlastne bude netušíme. Žeby s ňou Scott vedel komunikovať počas jeho pobytu v kvantovej sfére? Uvidíme.

V prípade Thanosa sa stále vraví o tom, že ho v štvrtom Avengers filme uvidíme iba pred udalosťami Infinity War, teda keď sa budú hrdinovia hrať s časom. V dobe po lusknutí by totiž už mal byť mrtvý, vďaka Thorovi. Všetky ďalšie teórie nám už len dokazujú, že naozaj pôjde o film, ktorý bude stáť na vlastných nohách s úplne odlišným nádychom, a že nejde len o nasilu premenovanú druhú časť Infinity War. My už ale teraz naozaj prosíme tvorcov, aby konečne aspoň niečo oficiálne odhalili. Je nám úplne jedno či fotku, názov alebo trailer, hlavne nech nám to čakanie aspoň trochu skrátia.

Čo hovoríte na novú časovú teóriu vo filme Avengers 4? Myslíte si, že ide o pravdivú informáciu? Boli by ste radi, keby film nepokračoval v momente kedy skončil? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Praveze by mal zacat tam kde skoncil a pokracovat az do konca a nie zacat nejakym inym dejom a dat a len flash back ako to bolo bola by to hlupost mal by mat nazov Avengers 4 The End ale nie je isty nazov

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -