Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kto by kedy povedal, že sa americké anime dočká takéhoto úspechu. Animovaný seriál Castlevania od Netflixu je adaptovaný zo slávnej hernej série, ktorá siaha až do 80. rokov minulého storočia. Hlavnou postavou seriálu je alkoholik a zabijak démonov Trevor Belmont (Richard Armitage), ktorý počas svojej cesty narazí na rôznych čarodejníkov, upírov a dokonca aj na samotného Draculu.

Ten je na konci druhej série mŕtvy a vyzerá to tak, že tretia séria odštartuje presne tam, kde skončila tá posledná. Alucard žije v Draculovom zámku, zatiaľ čo Sypha a Trevor mlátia aj to posledné z monštier. A vyzerá to tak, že Carmilla a Isaac nahradia Draculu v pozícii hlavného antagonistu.

Castlevania
Zdroj: wired.com

Castlevania tretia séria

Netflix vydal prvý trailer na tretiu sériu, ktorej sa dočkáme už 5. marca 2020. V ten deň vyjde všetkých desať častí, čo je o poznanie viac od prvej série, ktorá ich mala len štyri. Tešiť sa tak môžeme na ďalšiu nálož nádhernej animácie a prepracovaných súbojov. Práve krvavý žáner fantasy hororu je tým, prečo sme si Castlevaniu tak zamilovali.

Tretia séria tak znásobí všetko to, čo sme zbožňovali na prvých dvoch sériách. Čaká nás tona krvavého násilia, šialeného hororu a v prvom rade to opäť bude obrovská zábava. V tretej sérii sa samozrejme vrátia hviezdy Richard Armitage ako Trevor Belmont, Alejandra Reynoso ako Sypha Belnades a James Callis ako Alucard.

Zaujímavosťou je, že výkonný producent Castlevanie Adi Shankar vytvorí aj seriál Devil May Cry, ktorý bude takisto založený na známej sérii hier z Japonska. Samotný tvorca potvrdil, že seriály Castlevania a Devil May Cry budú nejakým spôsobom prepojené, keďže sa oba zaoberajú zabíjaním démonov.

Úplne prvé náznaky by sme teda mohli vidieť už v tretej sérii. Je teda potvrdené, že oba projekty budú zdieľať rovnaký vesmír a sme veľmi zvedaví na to, akým spôsobom ich prepoja. Medzitým si vyššie pozrite prvý trailer na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania, v ktorej sa môže začať lov na upírov.

Tešíte sa na tretiu sériu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -