Vo filmovej adaptácii hry Borderlands by sa mala objaviť aj známa herečka z MCU. Koho si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Lionsgate si pre nás pripravuje filmovú adaptáciu hry Borderlands a svojou prítomnosťou by nás mala potešiť aj herečka Cate Blanchett.

Na projekte sa pracuje už dlhých 5 rokov a od začiatku roka 2020 sme sa dozvedeli niekoľko kľúčových aktualizácií. Režisérom filmu je Eli Roth, ktorý bude vychádzať zo scenára od Craiga Mazinu. Ale ako je na tom herecké obsadenie?

Cate Blanchett Lilith
Zdroj: tenor.com

Stvárni Cate Blanchett postavu Lilith vo filme Borderlands?

Ak ste hrali hru, s postavou Lilith ste sa už pravdepodobne stretli. S určitosťou ju môžeme zaradiť medzi hlavných protagonistov celej hernej série a chýbať by nemala ani vo filmovej adaptácii. Okrem iného sa vo svete Borderlands radí len medzi šesticu ženských charakterov, ktoré patria do silnej rasy sirén s neuveriteľne nadľudskými schopnosťami.

Hra Borderlands je jednou z najúspešnejších herných sérií s viac ako 57 miliónmi predanými kusmi po celom svete. Borderlands 2 si do dnešných dní zakúpilo 22 miliónov ľudí a od roku 2012, kedy hra zažila premiéru, si ju stále mesačne zahrá niekoľko miliónov hráčov. V roku 2019 rozšírili tvorcovia sériu o Borderlands 3 a s predajom 8 miliónov kusov bola hra na podujatí Gamescom ocenená ako najlepšia hra pre viacerých hráčov.

Borderlands
Zdroj: gritdaily.com

Zvládne Eli Roth neľahkú úlohu v pozícii režiséra?

Tvorca je známy hlavne vďaka svojej záľube k hororom a už v minulosti nám priniesol hororové kúsky Hostel alebo Nebezpečné pokušenie s Keanu Reevesom. Naposledy sa v režisérskom kresle objavil v roku 2018 pri filmoch Prianie smrti a Tajomstvo domu s hodinami.

O produkciu filmu sa postarajú Avi a Ari Arad cez ich produkčnú spoločnosť Arad Productions. Výkonnými producentmi budú Randy Pitchford, výkonný producent videohernej franšízy Borderlands a zakladateľ vývojárskeho štúdia Gearbox Software. Na projekte sa bude podieľať aj Strauss Zelnick, predseda a riaditeľ spoločnosti Take-Two Interactive.

Plánovaný dátum vydania filmu zatiaľ nepoznáme, no štúdio Lionsgate prezradilo, že produkcia započne neskôr tento rok. Či sa im to v momentálnej situácii podarí je otázne a tvorcom držíme palce. Predsa len, projekt vyzerá ambiciózne, ale na viac informácií si budeme musieť počkať.

Zahrá si podľa vás herečka Cate Blanchett vo filme Borderlands? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -