Filmy

Ktorá herečka si zahrá Catwoman v DCEU? Pre jednu z kandidátov by šlo o splnený sen!

Herečka Aubrey Plaza sa do povedomia verejnosti dostala hlavne vďaka seriálu Legion. Relácia založená na predlohách od Marvelu zožala kritický úspech vďaka originalite a presvedčivosti hereckých výkonov. Za úspechu sa podieľala aj samotná Aubrey. Tá totižto dostala skvelú šancu ukázať svoje herecké zručnosti a zaistiť si skvelú budúcnosť.

Príde po neúspechu na striebornom plátne životná rola Aubrey?

Aj keď sa herečka dočkala veľa príjemného úspechu na televíznych obrazovkách, filmové plátno v kine pre ňu doteraz neznamenalo nič dobré. Jej najnovšia práca v rôznych komédiách sa nestretla s prijateľným úspechom. Na vine však nebol herecký talent Aubrey, ten jej nechýba. Šlo totiž o projekty bez vízie v podobe zlých komédií. Pochopiteľne v týchto filmoch Aubrey Plaza nedostala možnosť zažiariť. Teda aspoň nie tak, ako v Legion.

catwoman aubrey plaza

Aubrey Plaza v seriáli Legion; zdroj: cdn.collider.com

Len prednedávnom sa Aubrey zúčastnila verejnej kampane na Reddite ohľadom jej najnovšieho projektu s názvom The Little Hours. Jedna z najčastejšie kladených otázok sa ani netýkala promovaného filmu, ale skôr sa zaujímala o vášeň a sny herečky. Fanúšikov totižto viac, ako čokoľvek iné, zaujímal film alebo projekt, ktorého súčasťou by sa herečka najradšej stala. Na otázku Aubrey Plaza odpovedala jasne a stručne:

“Chcem byť Catwoman.”

Toto nie je prvý prípad, kedy Aubrey prejavila záujem o rolu Catwoman. V predchádzajúcich rozhovoroch sa už niekoľkokrát vyjadrila, že za možnosť pracovať s Benom Affleckom by dala čokoľvek. A treba uznať, že s DCEU v pohybe smerom vpred s veľkými plánmi v budúcnosti existuje mnoho šancí pre Aubrey a jej sen. S najväčšou pravdepodobnosťou sa Catwoman ku zvyšku univerza pripojí s filmom Gotham City Sirens režiséra Davida Ayera. Od štúdia sme sa pritom ešte nedočkali žiadneho oficiálneho prehlásenia ohľadom výberu herečiek ako pre úlohu Catwoman, tak ani pre Poison Ivy.

catwoman aubrey plaza

Takto by v role Catwoman mohla vyzerať Aubrey Plaza; zdroj: www.instagram.com/p/sp7NSiNviF

Poznáte herečku na vzostupe Aubrey Plaza? Myslíte si, že by sa do úlohy Catwoman hodila, alebo by rolu mala prenechať skúsenejším kolegyniam?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár