Ktorá herečka si zahrá Catwoman v DCEU? Pre jednu z kandidátov by šlo o splnený sen!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herečka Aubrey Plaza sa do povedomia verejnosti dostala hlavne vďaka seriálu Legion. Relácia založená na predlohách od Marvelu zožala kritický úspech vďaka originalite a presvedčivosti hereckých výkonov. Za úspechu sa podieľala aj samotná Aubrey. Tá totižto dostala skvelú šancu ukázať svoje herecké zručnosti a zaistiť si skvelú budúcnosť.

Príde po neúspechu na striebornom plátne životná rola Aubrey?

Aj keď sa herečka dočkala veľa príjemného úspechu na televíznych obrazovkách, filmové plátno v kine pre ňu doteraz neznamenalo nič dobré. Jej najnovšia práca v rôznych komédiách sa nestretla s prijateľným úspechom. Na vine však nebol herecký talent Aubrey, ten jej nechýba. Šlo totiž o projekty bez vízie v podobe zlých komédií. Pochopiteľne v týchto filmoch Aubrey Plaza nedostala možnosť zažiariť. Teda aspoň nie tak, ako v Legion.

catwoman aubrey plaza
Aubrey Plaza v seriáli Legion; zdroj: cdn.collider.com

Len prednedávnom sa Aubrey zúčastnila verejnej kampane na Reddite ohľadom jej najnovšieho projektu s názvom The Little Hours. Jedna z najčastejšie kladených otázok sa ani netýkala promovaného filmu, ale skôr sa zaujímala o vášeň a sny herečky. Fanúšikov totižto viac, ako čokoľvek iné, zaujímal film alebo projekt, ktorého súčasťou by sa herečka najradšej stala. Na otázku Aubrey Plaza odpovedala jasne a stručne:

„Chcem byť Catwoman.“

Toto nie je prvý prípad, kedy Aubrey prejavila záujem o rolu Catwoman. V predchádzajúcich rozhovoroch sa už niekoľkokrát vyjadrila, že za možnosť pracovať s Benom Affleckom by dala čokoľvek. A treba uznať, že s DCEU v pohybe smerom vpred s veľkými plánmi v budúcnosti existuje mnoho šancí pre Aubrey a jej sen. S najväčšou pravdepodobnosťou sa Catwoman ku zvyšku univerza pripojí s filmom Gotham City Sirens režiséra Davida Ayera. Od štúdia sme sa pritom ešte nedočkali žiadneho oficiálneho prehlásenia ohľadom výberu herečiek ako pre úlohu Catwoman, tak ani pre Poison Ivy.

catwoman aubrey plaza
Takto by v role Catwoman mohla vyzerať Aubrey Plaza; zdroj: www.instagram.com/p/sp7NSiNviF

Poznáte herečku na vzostupe Aubrey Plaza? Myslíte si, že by sa do úlohy Catwoman hodila, alebo by rolu mala prenechať skúsenejším kolegyniam?

ZDROJREDDIT

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -