Filmy

Táto herečka sa možno objaví v roli Catwoman po boku Harley Quinn vo filme Gotham City Sirens!

Pozitívnou vlastnosťou DCEU je, že sa nebojí do hlavných úloh obsadiť ženské postavy. To nám potvrdila Wonder Woman (Gal Gadot) a Harley Quinn (Margot Robbie) v Suicide Squad. Obe postavy z týmov vynikali a onedlho dokonca dostanú vlastné filmy. Tento rok sa dočkáme sólovky Wonder Woman a budúci rok k nám dorazí film Gotham City Sirens.

Vo filme Gotham City Sirens sa však okrem Harley Quinn objavia aj ďalšie známe komiksové postavy ženského pohlavia. Režisér David Ayer potvrdil, že v snímke sa objavia aj Poison Ivy a Catwoman. O herečkách, ktoré si možno zahrajú rolu Poison Ivy sa veľa diskutovalo. Postava Catwoman sa ale pozornosti až doteraz nedočkala. O rolu sa celkom vážne zaujíma herečka Haley Bennett.

Haley Bennett Catwoman Gotham City Sirens

Zdroj: stylebistro.com

Bennett sa vybrala na instagram aby naznačila, že sa jej podarilo získať rolu Seliny Kyle aka Catwoman v DCEU. Na svoj účet zdanlivo bezdôvodne pridala fotku Catwoman a ak to nestačí, nasledujúci deň zdieľala fotku jej nových vlasov, ktoré pripomínajú klasický zostrih tejto komiksovej postavy.

Catwoman Haley Bennett Gotham City Sirens

Zdroj: instagram.com/halolorraine/

Catwoman Haley Bennett Gotham City Sirens

Fotku herečka pridala so slovami “Toto som teraz ja” | Zdroj: instagram.com/halolorraine/

Haley Bennett sa možno stretne aj s Batmanom

Herečka si meno začala tvoriť hlavne v roku 2016 s filmami ako Sedem Statočných a Dievča vo vlaku. S nárastom jej popularity by sa od štúdia WB zdal ako správny krok ju zapliesť do filmu Gotham City Sirens. Herečka je tiež vekom podobná Margot Robbie, takže by sa vzťah týchto dvoch postáv zdal reálnejší.

Affleck nám v minulosti prezradil, že vôbec netuší, či sa vo filme The Batman Catwoman objaví. Keďže ale Affleck už nesedí na režisérskej stoličke a scenár nedávno prepísal Chris Terrio, veci sa môžu zmeniť. Taktiež môžeme z faktu, že štúdio už vyberá hercov pre nadchádzajúci film Gotham City Sirens vyvodiť že sa ho možno dočkáme skôr, ako sme si mysleli.

Samozrejme, jedná sa iba o dohady. Zverejnené fotky môžu byť bezvýznamné. Bennett by ale do DCEU krásne zapadla. Čo si o tom myslíte vy?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár