10 známych hráčov: Mená detí podľa postáv, zmeškané konkurzy a celebrity, ktoré milujú hry!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TOP 10: Celebrity, ktoré milujú hry!

Nech už ste ktokoľvek na svete, aspoň časť svojho času musíte venovať zábave a rekreácii. Inak by ste sa predsa zbláznili. Výnimkou nie sú ani známe celebrity, ktoré vo svojom vyťaženom kalendári len občas nájdu medzeru na relax. Divili by ste sa však, koľkí z nich svoj voľný čas trávia hraním hier! Toto sú známe celebrity, ktoré milujú hry a vôbec sa za to nehanbia – koho meno na zozname vás prekvapilo najviac?

Jack Black

jack black Tajomstvo domu s hodinami
Zdroj: screenrant.com

Obľúbený herec, hudbník, komik a dokonca hráč je takým veľkým fanúšikom hier, že v jednej aj vystupoval. V titule Brutal Legend je hlavná postava menom Eddie Riggs ovplyvnená a dokonca aj dabovaná samotným Jackom Blackom.

Mila Kunis

Zdroj: media.nj.com

Táto herečka je nielen krásnym klenotom východnej Európy, ale aj vášnivou hráčkou. Najviac obľubuje Call of Duty a World of Warcraft.

Justin Bieber

justin bieber
Zdroj: refinery29.com

Kanadský spevák v rozhovoroch už viackrát spomenul hru Call of Duty: Black Ops. Okrem nej si rád zahrá klasiky ako Mario Kart či Halo.

Seth Rogen

Zdroj: variety.com

Dobre, buďme ku sebe úprimní. Seth Rogen na tomto zozname asi nikoho neprekvapí. Herec/komik najradšej hráva old-schoolové arkády, ktoré má vo svojom dome.

Ronda Rousey

ronda rousey
Zdroj: bloodyelbow.com

Možno by ste sa s ňou nechceli stretnúť v ringu, no mohli by ste ju vidieť na jednom zo serverov hry World of Warcraft. Je veľkou fanúšičkou, za čo sa jej Blizzard poďakoval vlastnou easter egg postavou v hre, ktorá vyzerá ako ona a nesie meno Rhonda.

Snoop Dogg

snoop dogg
Zdroj: defendernetwork.com

Snoop Dogg povedal o Call of Duty, že „je to najcoolovejšia hra v okolí.“ Do série CoD je dokonca priamo zapojený, keďže prepožičal svoj hlas časti s podtitulom Ghosts. Okrem tejto klasickej strieľačky si občas zahrá aj Halo.

Megan Fox

Zdroj: digitalspy.com

Táto kráska svoj čas rada venuje klasike s názvom Mortal Kombat. K nej povedala: „Tá hra proste veľmi dobre funguje s mojou hlavou. A spôsob, akým môj mozog rozmýšľa, dobre funguje s tým, ako tá hra funguje. A som veľmi dobrá.“

Eminem

Eminem
zdroj: metrotimes.com

Jeden z najväčších rapperov všetkých čias si rád schladí hlavu pri hre Call of Duty: Black Ops. Kvôli tomu sa aj dostal ku spolupráci s herným štúdiom Activision, pre ktoré ku každej predanej kópii CoD: Ghosts poskytol kód na stiahnutie jeho albumu The Marshall Mathers LP 2 a exkluzívneho songu.

Henry Cavill

man of steel 2
Zdroj: hdwallpapers.in

Henry Cavill, ktorý si onedlho zahrá Geralta zo série The Witcher, je vášnivým hráčom a ako jeden z mála preferuje hry na počítači. Herec dokonca raz zmeškal telefonát režiséra Zacka Snydera, ktorý mu chcel oznámiť, že získal filmovú úlohu Supermana.

Robin Williams

robin williams
Zdroj: usatoday.com

Zosnulý Robin Williams si žiaľ už hry neužíva, no pokiaľ ešte bol medzi nami mu prinášali množstvo hodín zábavy. Vraj si vyskúšal aj mainstreamové tituly ako Call of Duty či World of Warcraft. Najviac zo všetkého však obľuboval klasickú sériu The Legend of Zelda, podľa ktorej sa rozhodol pomenovať svoju dcéru, Zeldu Williamsovú. Jeho láska k hrám tak pretrváva aj dodnes, čím nám dal ďalší dôvod k tomu, aby sme na neho nikdy nezabudli.

Čo vravíte na náš zoznam celebrít, o ktorých ste netušili, že rady hrávajú hry? Kto vás prekvapil zo všetkých najviac?

Zdroj: ranker.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -