Aké celebrity nedávajú v seriáli Priatelia žiaden zmysel? Prečo ním je dokonca aj Bruce Willis?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Celebrity v seriáli Priatelia, ktoré nedávajú zmysel

Každý z vás určite pozná známy sitkom Priatelia. Možno si spomeniete, že viaceré celebrity potešili svojich fanúšikov tým, že sa v niektorých častiach objavili. Sú nimi napríklad George Clooney (známy z filmov ako napríklad Dannyho jedenástka a Gravitácia), Isabella Rossellini (známa z filmov Impérium a Bez strachu) a Robin Williams (známy z filmov ako Jumanji a Noc v múzeu).

Celebrít, ktoré sa tam vyskytujú, je avšak oveľa viac. No niektoré celebrity v seriáli Priatelia nám však vôbec zmysel nedávajú. Prečo je to tak, a o ktoré celebrity ide?

Bruce Willis

Bruce Willis Priatelia
Zdroj: ladbible.com

Bruce Willis, stvárňoval v seriáli Priatelia otca Rossovej priateľky Elizabeth, ktorá bola zároveň Rossovou študentkou. Paul, postava Bruca Willisa, sa stala aj romantickým záujmom Rachel. To všetko sa stalo počas šiestej série.

Všetko by bolo v poriadku, dokiaľ nepozeráme tento seriál až do šiestej časti siedmej série, kde Ross, Joey Chandler pozerajú film Smrtonosná pasca. Bruce Willis je známy najmä hlavnou hereckou úlohou v tomto filme. Ako je teda možné, že ho nespoznali?

O Bruceovej úlohe v Priateľoch sa taktiež hovorí, že mu bola pridelená za trest. V období, keď Matthew Perry viedol neusporiadaný život plný alkoholu, drog a gamblingu sa pri jednej z hier stavil s Bruceom. Ak Bruce prehrá, musí sa objaviť v Priateľoch ako vedľajšia postava. Myslím, že všetci vieme, kto stávku vyhral.

Winona Ryder

Winona Ryder Priatelia
Zdroj: imdb.com

Winona Ryder hrala postavu menom Melissa Warburton, ktorá bola Rachelina spolužiačka. Vyskytla sa v 7. sérií a 21. časti, ktorá mala názov – O Rachelinom veľkom bozku. Tu taktiež spočiatku nie je absolútne žiaden problém. Nastane až keď si spomenieme na piatu časť v 3. sérií s názvom O Frankovi juniorovi. V tejto časti Ross rozpráva o slávnych ženách, s ktorými by sa chcel vyspať. Medzi ne zaradil aj herečku Winonu Ryder. Ako je to možné?

Susan Sarandon

Susan Sarandon priatelia
Zdroj: hollywood.com

Susan Sarandon hrala herečku, ktorá mala chvíľkovú romantickú zápletku s Joeym. Jej postava mala meno Cecilia Monroe a objavila sa v siedmej sérií v časti s názvom O Joeyho novom mozgu. To, čo nedáva zmysel je, že aj táto herečka sa nachádzala v zozname slávnych herečiek, s ktorými by chcel Ross spať, presne ako Winona Ryder.

Elle Macpherson

Elle Macpherson Priatelia
Zdroj: bustle.com

Elle Macpherson v seriáli Priatelia hrala Joeyho spolubývajúcu menom Janine, o ktorú mal Joey neskutočný záujem. Práve túto herečku spomínal Chandler v jednej z častí ako niekoho o kom často fantazíroval.

Jonathan Silverman

Jonathan Silverman
Zdroj: friends.fandom.com

Jonathan Silverman hral Dr. Franzblaua v prvej sérií. Tento herec je známy aj z filmu Víkend u Bernieho. V štvrtej sérií sa ale dozvedáme, že práve tento film je Rachelin najobľúbenejší.

Tom Selleck

Tom Selleck priatelia
Zdroj: etonline.com

Tom Selleck hral postavu Richarda, Monikinho priateľa, ktorá musí byť známa každému väčšiemu fanúšikovi Priateľov. Zaujímavé je ale to, že stvárňoval postavu aj v seriáli Magnum P.I. Presne na tento seriál narážal Ross v epizóde s názvom O tom, ako nebol nikto pripravený v tretej sérií.

Ako dobre poznáte sitkom Priatelia? Otestujte svoje vedomosti a postrehy v kvíze, ktorý vás pripraví na dlho očakávanú novú epizódu!

Všimli ste si nejakú z týchto chýb už predtým? Beriete to ako veľký omyl alebo iba ako drobnosť? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -