Neuveríte, ktorá hollywoodska hviezda bude mať hlavnú rolu v celovečernom filme Kung Fury!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou – YouTubová akčná komédia Kung Fury, zasadená do 80. rokov dostane celovečerný film. To samozrejme nie je všetko. Režisér David Sandberg (Annabelle 2: Stvorenie zla, Nezhasínaj!) obsadil do hlavnej úlohy známeho herca Michaela Fassbendera (Séria X-Men, Votrelec). Krátky film z roku 2015 sa ihneď stal obrovským fenoménom a vznikol z neho nestarnúci internetový meme. Ako inak predsa môže dopadnúť film, v ktorom je David Hasselhoff, Adolf Hitler, Hackerman a dinosaury? Polhodinový film začal svoju cestu na Kickstarteri, pričom sa dostal až na filmový festival ako Cannes a po celom svete dostal mnoho nominácii a výhier. Celý film si samozrejme môžete pozrieť na YouTube:

Celovečerný film Kung Fury s Fassbenderom!

Portál Variety potvrdil, že sa v hlavnej úlohe celovečerného filmu ukáže hollywoodsky herec Michael Fassbender. Meno hlavnej postavy je samozrejme Kung Fury – Miamský policajný dôstojník z roku 1985 pre policajný oddiel „Thundercops“. Po jeho boku sa ukáže aj David Hasselhoff, ktorý sa vráti po objavení v krátkom filme. David Sandberg sa postará o réžiu, produkciu a taktiež si v tomto filme aj zahrá. Celovečerná snímka by sa mala začať natáčať už toto leto. O produkciu sa postarajú aj David Katzenberg, Seth Grahame-Smith, a Aaron Schmidt prostredníctvom KatzSmith Productions. Už teraz sa nevieme dočkať toho bizáru, ktorý nám celovečerný film predstaví.

Otázkou samozrejme je, či Kung Fury nestratí svoje čaro. Taktiež je otázne, či sa bude dať na niečo tak uletené pozerať dve hodiny. Pokiaľ ste krátky film zatiaľ nevideli, určite mu dajte šancu. Prežijete pravdepodobne najlepšiu pol hodinu svojho života. Samozrejme, dávajte si pozor – Váš život už nikdy nebude taký, ako predtým. Nezabudnite si vypočuť titulnú pieseň True Survivor, ktorú naspieval sám David Hasselhoff.

Tak čo, tešíte sa na celovečerný film plný bizáru a Michaela Fassbendera?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -