Červená črievička a 7 statočných je animovaný rodinný príbeh od tvorcov filmov Ľadové kráľovstvo a Na vlásku

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Animovaný rodinný príbeh od tvorcov filmov Ľadové kráľovstvo a Na vlásku.

Baculka Snehulienka nájde pár kúzelných červených črievičiek, ktoré ju premenia na chudučkú krásavicu. Má to ale jeden háčik! Črievičky patria zlej čarodejnici a tá, keď zistí, že zmizli, použije všetky kúzla a čary, aby ich dostala späť.

Akoby nestačilo, že má Snehulienka plné ruky práce s čarodejnicou, do cesty sa jej musí ešte pripliesť sedem neodbytných trpaslíkov, ktorí od nej chcú pusu. Pokiaľ totiž títo zelení krpci dostanú bozk od krásnej ženy, bude zrušená ich kliatba a z nich sa znovu stanú udatní princovia.

Ale čo je vlastne krása? Pochopí Snehulienka a jej sedem statočných spoločníkov, čo krása skutočne znamená?

Na tvorbu postavičiek tejto rozprávky dozeral Jim Kim, ktorý v roku 1995 pracoval pre Walt Disney Animation Studios a vytváral postavy v slávnych rozprávkach ako Ľadové kráľovstvo, Vaiana: Legenda o oceáne, Na vlásku, Veľká šestka alebo Bolt. Hudbu k filmu zložil držiteľ Emmy Geoff Zanelli, tvorca hudby filmu Piráti Karibiku: Salazarova pomstaVládkyňa zla 2.

V slovenskom znení účinkujú Dominika Žiaranová, Michal Klučka, Pavol Topoľský, Martin Vitek, Jakub Ružička, Roman Ferienčík, Štefan Martinovič, Dáriu Koči, Tomáš Majláth a ďalší.

Animovaný rodinný príbeh Červená črievička a 7 statočných uvedie do kín spoločnosť Magic Box Slovakia, s. r. o., 8. júla 2021.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -