Česká komédia Bajkeri prichádza! Medzi plejádou českých hercov si zahrala aj slovenská speváčka Celeste Buckingham

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Českí “Bajkeri” sa predstavujú v prvom traileri!

Režisér Martin Kopp strávil tohtoročné leto natáčaním novej českej komédie z prostredia metropolitnej Prahy a krásnej prírody Južných Čiech. Bajkeri sa tak konečne predstavujú v prvom traileri, spolu s plagátom k filmu. Medzi veľkým počtom českých hercov a herečiek si jednu z hlavných úloh zahrá aj známa slovenská speváčka, Celeste Buckingham! Film je taktiež celovečerným režijným debutom Martina Koppa, ktorý mal doteraz skúsenosti iba s réžiou TV seriálov ako Ulica, Vinári alebo Ohnivé kura. Na Slovensku si budeme môcť premiéru Bajkerov užiť už 26. októbra. Nalaďte sa tak na letnú športovú náladu vôbec prvým trailerom!

A o čom vlastne Bajkeri budú?

Snímka je živým príkladom toho, že život nieje iba o sociálnych sieťach a videohrách a že práve bicykle môžu byť prostriedkami na získanie výborných zážitkov a skúseností. Ide teda o tínedžerskú komédiu, ktorá okrem iného odráža reálne problémy dnešnej generácie. Pútavý scenár filmu napísal Petr Kolečko, ktorý je držiteľom Českého leva za snímku Masaryk. Práve styk s touto youtubovo – facebookovou generáciou bol dôvod, prečo sa pustil do písania tínedžerskej komédie. Ako sľubujú tvorcovia, užijeme si film na štýl úspešných Snowboarďákov a Rafťákov. Aké české a slovenské mená sa nám teda v komédií predstavia?

Ako sme už spomínali, medzi hlavnými postavami sa ukáže aj slovenská speváčka Celeste Buckingham. Tá si zahrá “bajkerku” Hanku.

„Zvykli sme sa chodiť bicyklovať rekreačne s otcom a teraz som bicykel zase vytiahla práve kvôli Bajkerom. Pri mojej práci sa často pohybujem medzi staršími ľuďmi, takže sa teším z tejto partičky mojich rovesníkov! Myslím, že sme si navzájom veľmi sympatickí. Bolo to, akoby sme boli všetci niekde v tábore,“ hovorí speváčka Celeste.

Tešíte sa na českú komédiu Bajkeri?
Tešíte sa na českú komédiu Bajkeri?, Zdroj: continental-film.sk

Z českých mien si hlavné postavy zahrajú herci Adam Mišík (Tvoja tvár má známy hlas), Jan Komínek (Ulica) a Vojtěch Machuta (Gympl s (r)učením omezeným). Práve tieto tri postavy žijú internetový život, no v tom reálnom sú asociáli a nevedia sa v ňom orientovať. Ženskú časť bajkerov budú okrem Celeste tvoriť aj Julie Šurková, Štěpánka Fingerhutová a exotická speváčka Esther Lubadika. Zo “starších” hercov uvidíme vo filme Hanu Vagnerovú, Pavla Nečasa, Tomáša MatonohuVandu Hybnerovú, Michala Suchánka či Václava Postráneckého.

Vo filme budeme počuť hudbu od Jana P. Muchowa. Titulné piesne k filmu naspievali Adam a Vladimír Mišikovci a nezabudlo sa ani na spoluprácu s Celeste Buckingham. Film si teda užijeme už 26. októbra!

Plagát ku filmu Bajkeri
Plagát ku filmu Bajkeri, Zdroj: TS Bajkeri

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah