Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

NETFLIXOdporúčame

Konečne môžeme pozerať české filmy na Netflixe. Ktoré tam nájdeme?

Netflix stále rozširuje svoju ponuku filmov. Po novom sa na ňom objavili staré české klasiky a aj niektoré nové filmy. Názvy v češtine zahltili slovenským a českým používateľom domovské stránky.

V originálnom znení a skvelej kvalite teda konečne môžeme pozerať aj české filmy na Netflixe! Je to veľký krok a musíme dúfať, že sa tam postupne budú objavovať ďalšie české a aj slovenské klasiky, na ktoré nedáme dopustiť. Čo také si po novom môžeme pozrieť?

pelíšky

Zdroj: noizz.aktuality.sk

České filmy na Netflixe

Spomedzi starých klasík, ktoré majú skvelé obsadenie aj príbehy, si môžeme pozrieť napríklad filmy Vratné láhve, Kolja, Pupendo, Pelíšky a ďalšie. Na Vianoce tak konečne nemusíme počas týchto filmov trpieť reklamy v televízii a môžeme si ich pohodlne pustiť na Netflixe a pozerať s rodinou bez prerušovania.

Z tých modernejších českých filmov tam nájdete dvojicu teenagerov sprejerov vo filmoch Gympl a Vejška. Samozrejme pribudli aj české animované rozprávky pre deti, napríklad Kozí příběh a Lichožrouti a mnoho ďalších filmov.

gympl

Zdroj: youtube.com

Pochopiteľne tam ešte veľa filmov, ktoré poznáme z obdobia detstva, nie je. Chýba Obecná škola, Mařečku, podejte mi pero, Vesničko má středisková, Tři oříšky pro popelku a podobne.

Veríme však, že toto je pre československý Netflix iba začiatok a postupne sa dočkáme všetkých našich obľúbených filmov. Treba dúfať. Tieto filmy taktiež môžu na platformu prilákať nových používateľov. Zoznam všetkých českých filmov na Netflixe nájdete na stránke Filmtoro.cz.

Aké filmy by ste na Netflixe ešte uvítali? Ktorý vás potešil najviac? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: netflix.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Skutočný dôvod, prečo Stephen King nenávidí film Osvietenie. Ako s tým súvisí Doktor Spánok?

  OdporúčameRecenzie

  Oplatilo sa 40 rokov čakať na pokračovanie? | Doktor Spánok RECENZIA

  FilmyOdporúčame

  Zabil ju? Režisér Jokera odhaľuje, čo Arthur Fleck spravil so svojou susedkou Sophie

  FilmyOdporúčame

  Diváci videli prvé scény z filmu Wonder Woman 1984. Čo prezradili?

  4 komentáre

  Pridaj komentár