Bude sa vo filme Black Widow cestovať v čase? Odhaľujú to obľúbené figúrky Funko Pop!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hračky síce sú nemé, no dokážu toho prezradiť veľa. Hlavne čo sa filmov týka. Prvým tohtoročným filmom zo sveta Marvel Cinematic Universe bude Black Widow, ktorý uvidíme už 30. apríla 2020. Príbeh filmu nám ukáže, čo Natasha Romanoff robila medzi udalosťami filmov Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, počas čoho sa jej do cesty pripletie ikonický komiksový antagonista Taskmaster.

Uvidíme, čo robila počas svojho “vyhnanstva” a dostaneme zatiaľ najlepší pohľad na jej minulosť. Figúrky Funko Pop! však prezrádzajú, že by sme mohli nazrieť aj do budúcnosti alebo ešte vzdialenejšej minulosti. Prečo by sa vo filme Black Widow malo cestovať v čase?

Cestovanie v čase v Black Widow?

Spoločnosť Funko odhalila najnovšiu kolekciu figúrok k filmu Black Widow. Svoju vlastnú figúrku dostanú Natasha Romanoff, Yelena Belova, Red Guardian a zloduch Taskmaster. Black Widow a jej protivník dostanú až tri varianty, pričom dva z nich budú dostupné len v americkom reťazci Target.

Všade dostupná verzia Black Widow bude tá v bielom kostýme a druhá, ktorá možno odhalila veľký spoiler. Túto figúrku vidíme v čiernom oblečení držiac ampulku s červeným obsahom. Prvé špekulácie sa prikláňajú k tomu, že by mohlo ísť o tekutinu s názvom Pym Particles. A pokiaľ ste videli film Avengers: Endgame, tak veľmi dobre viete, čoho sú tieto častice schopné.

Práve pomocou nich sa v Endgame cestovalo v čase. Treba si však spomenúť na vyjadrenie režisérov Russovcov ohľadne smrtí v poslednom Avengers filme. Tie majú byť permanentné a tak je veľmi nepravdepodobné, že by Natashu Romanoff vrátili medzi živých. Zároveň môže červená ampulka obsahovať niečo úplne iné, ako napríklad super-sérum, ktoré premenilo Steve Rogersa na super vojaka.

Najbližších pár mesiacov môžeme len špekulovať o tom, čo figúrka Black Widow drží v ruke. Podľa všetkého by však malo ísť o tak dôležitú vec, že sa dostala až na jednu z ôsmych Funko Pop! figúrok. Pokiaľ by to naozaj boli Pym Particles, tak si Marvel zavaril naozaj veľký spoiler.

Čo sa podľa vás nachádza v ampulke? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -