Herec Charlie Cox sa vyjadril: Uvidíme jeho Daredevila vo filme Spider-Man 3?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako sme si už mohli všimnúť, Netflix a Marvel majú za sebou niekoľko úspešných spoluprác. Jednou z nich je aj seriál Daredevil, v ktorom stvárnil hlavnú komiksovú postavu herec Charlie Cox. Svojho času sa dokonca hovorilo, že by sa mohol ukázať aj vo filme Spider-Man 3.

Prvým Marvel seriálom na Netflixe bol práve Daredevil, ktorý sa veľmi rýchlo stal obľúbencom širokej verejnosti. To si všimol aj Charlie Cox, ktorý už dávnejšie avizoval,  že by sa veľmi rád objavil v akomkoľvek crossover filme v MCU.

Daredevil v MCU
Zdroj: reddit.com

Objaví sa Charlie Cox vo filme Spider-Man 3?

Napriek tomu, že má Daredevil na svojom konte tri úspešné série a taktiež aj vystupovanie v seriáli Defendersžiadneho crossoveru sa doposiaľ nedočkal. Fanúšikovia zažili menšie sklamanie a okrem iného sa zrušilo aj natáčanie novej série. To v niektorých vyvolalo nádej, že by sa sa tento komiksový hrdina mohol objaviť aj vo filme, ale bohužiaľ sa tak nestane.

Pôvodne sme si mysleli, že by Daredevil mohol pomôcť Peterovi Parkerovi, pretože po konci filmu Spider-Men: Ďaleko od domova by sa mu jeho prítomnosť určite hodila. Počas nedávneho rozhovoru s portálom ComicBook však Charlie Cox ukončil všetky fámy ohľadom jeho prítomnosti vo filme Spider-Man 3. Herec potvrdzuje, že o takomto návrate nemá žiadne informácie a v obleku Daredevila sa vo filme neobjaví:

„Počul som o tom, ale nemá to nič dočinenia s mojim Daredevilom. Nie som do projektu zapojený. Ak je to pravda, nebudem to určite ja, ale iný herec.“

daredevil charlie cox spider-man 3
Zdroj: wallpapersdsc.en

Marvel stále nemôže vyvíjať plány pre Daredevila

Myšlienku spojiť Hollanda a Coxa do jedného celku majú fanúšikovia v hlavách už dlhé roky. Bohužiaľ sa tak nestane, pretože by to bolo zo strany Marvelu nelegálne konanie. Po zrušení seriálu na Netflixe totiž nemôže štúdio dva roky vyvíjať žiadne plány do budúcna s touto sympatickou komiksovou postavou. Aj z toho dôvodu bolo od počiatku jasné, že sa Charlie Cox vo filme Spider-Man 3 bohužiaľ neukáže.

Ako teda vidíme, herec je mimo diania, avšak jeho charakter sa v druhom pokračovaní o pavúčom mužovi stále objaviť môže. Ja totiž možné, že Marvel bude hľadať pre Daredevila novú tvár, s ktorou by premiéroval na striebornom plátne. Či sa tak udeje netušíme, a na všetky potrebné informácie si budeme musieť počkať.

Mysleli ste si, že sa Charlie Cox objaví ako Daredevil vo filme Spider-Man 3? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -